Skocz do zawartości

SKARGA NA AVERAGE


Medusa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Medusa
Godzina, data zdarzenia: Nie pamiętam !
Mapa: Nie pamiętam !
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: <*Supreme Master*> Average..
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:<*Supreme Master*> Average..
Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie a tu nagle kuźwa ban za darmo piszę do niego na steam o co chodzi a on do mnie obraźliwie ,że za niewiność i jestem petem itp ... także tacy Adminy za przeproszeniem kur wa bez szacunku grają ? bo są jechani w cs'a ?!
Dowody, świadkowie zdarzenia:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina <*Supreme Master*> Average..
[AMXBans] Pozostalo ci 22 godzin , 43 minut i 51 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Medusa
[AMXBans] Powod : ' ODPOCZNIJ> '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 45166931 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 195.135.230.12 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

1. PRIMO za to co napisałeś STEAM O moich rodzicach szczylu nie odpuszczę ci nawet przekleństwa. !
2. Nie raz obrażałeś graczy, przymykałem na to oko.
3. Tym razem dostałeś bana lecz najpierw uciekłeś karakanie.
4. [url]http://scr.hu/1c1p/naloc[/url] [url]http://scr.hu/1c1p/tzup9[/url] [url]http://scr.hu/1c1p/64euo[/url] Wszystkie te ssy są z logów GO MODA. !
5. Chcesz toczyć dyskusje ? Proszę cię bardzo ale nie oskarżaj mnie o czity gdy cię karam, Daj Demko + dobra rozpiska może wtedy uwierzę , że rzeczywiście używam WH .... xDDDD śmiechu śmiech.
6. Nie mam czasu na takiego osobnika jak ty ponieważ własnie wybieram się do szkoły a w następnym tygodniu jadę na szkolenie wojskowe, soo jeżeli ktoś uważa moje zachowanie za nie słuszne proszę wyciągnąć konsekwencje i przedstawić mi je po moim powrocie z szkolenia czy też w ten weekend :)
PS. Dzięki za te groźby na steam o ddosach i to obrażanie rodziny żałosny jesteś.
Dziękuję tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę gracz prowokuje do spiny i fałszywego składania świadectwa wobec admina.. Chyba , że ów gracz ma jakieś dowody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj cwaniaku pierwsze wiadomości na steamie ... prowokuje każdego ?
daj dowody ;)
sam się chwaliłeś typie ,że grasz na WH bo nic ci nie zrobią bo masz Admina kto jest żałosny ten jest masz admina i władze masz ?! mskr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssy wiadomości steam?

Obecnie tylko Average przedstawił Twoje przewinienie Medusa.

Szczerze wydaje mi się mało prawdopodobne aby mój admin użył takich słów wobec Ciebie, więc wybacz lecz chciałbym zobaczyć tę wiadomości.

Otwieram temat i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Szczerze mówiąc to chłopak zacząć mi się zalic na steam po czym tematyka zrobiła się nie przyjemna, więc nie będę sobie pozwalał obrażać rodziny.. ALE TO BYŁO NA STEAM! więc po co mieszasz to do serwera i serwerowni?
Co do tego Wh jak bym napisał że jestem Andrzej Duda też byś uwierzył? Szkoda mi steam na zabawy na Wh czy innych czitach ;)
PS. Za darmo banów nie daje ;)

Edytowane przez BuźkaMaleńka`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze przepraszam Average ;) jeżeli dałeś mi bana bo wulgaryzmem pisałem przyznaje ;)
także serdecznie chciałbym cie przeprosić przy tym poście :) będe uważał na słowa wybacz :)
za bardzo mi zależy by grać na tej serwerowni bo serwerek jest świetny ... będę uważał na słowa wrócę bardziej ogarnięty po Banie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko chyba mamy za sobą!

Więcej luzu i mniej wulgaryzmów a będziemy mieć świetne miejsce rozrywki na gomodzie #1

Tymczasem zamykam posiedzenie rady ;)

Do zobaczenia na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.