Skocz do zawartości

4 fun#2


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy zwykłe przekierowanie z 4fun1 na 4fun 2, trułem juz nie raz o tym luzowi, a serwery sie niczym nie różnią także gracze by zostawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ogólnie serverownia zaista aż dziwne tak małe zaludnienie na 4fun 2, sam w tedy próbuje na 1 sie wbić ale zawsze maks ludu tam :( a na 2 10 osób jak jest to cud :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mile zdziwiło mnie to, że neicałe 24h mineły a tu nagle server tetni życiem :D teraz walka o sloty jest wtf :D Gratulacje dla administracji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o tym napisać by ktoś się tym zajął bo wspominałem kilka razy już o tym :P Mianowicie komenda amx_listmap nie ma map wszystkich przez co do rtv nie da się dać map typu awp bo żadnej nie zna :( To samo admini nie mogą w vocie dawać map, a szkoda bo mapki są wgrane bo nie raz grane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamowałem było dużo moich ludzi ale:
Wyszli z powodu dziwnej voty na koniec mapy.
wykakują jakies mapy których nikt nie gra.
Ludzie zaczeli wpisywać rtv non stop i w ciągu 10 map zagrano 5 map.
Co zmieniłem na normalną mape bo prosili to po 5 minutach gry jeb zmiana bo rtv było.

To jest główny powód przez który jest 0 ludzi pisałem z ludzmi którzy tu grali i ich to wkurwiało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pasikk to czy możne bany za pisanie rtv... Admini powinni osunąć plugin a nie banować ludzi na 1h za pisanie rtv... A teraz dziwic się że nikt nie gra bo serverownia im nie odpowiadała :( Szkoda ale luzownia 2 upadała do tego stopnia, że jak proszę by admini zniej przeszli z 1 na 2 4fun to mnie olewają to jak ma się server rozruszać?? Jak nawet rank nie jest resetowany już..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak ma wyglądać serwer, to lepiej go zamknąć albo coś innego z nim zrobić. Szkoda płacić za niego jak nikt na nim nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy tak nie jest yeem zmyślam?? Rank niby ma być resetowany 1 dnia miesiąca jest 17... Druga sprawa wbijam na4fun 2 nikogo nie ma.. Wbijam na 1 a tam ekipa adminów, którzy sa z 2 pytam czy przekierują na 1 a tu odmowa, ze nie ma sensu bo ludzi nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może przydałaby się osoba która ma czas i chęć na rozwijania serwera??? (chodzi mi o opiekuna serwera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NWM_LUZ zróbcie z niego starego CODMODA. Ci co kiedyś grali na codmodach to będą wiedzieli o co chodzi. Teraz każdy serwer codmod to sterta nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobry pomysł z tym Codem. Bez sensu 2 takie same serwery robić. Na pewno wbije zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.