Skocz do zawartości

Problemy z CS


Matuzalem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
ostatnio zaczął pojawiać mi się problem. Pojawia się warning connection lost, zwiesza mnie i wywala mi komunikat jak na załączonym obrazku - ktoś coś podpowie. Z góry pragnę zauważyć, że słowo reinstalka csa jest mi znane i chciałbym w miarę możliwości tego uniknąć.
[ATTACH=CONFIG]277[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie cuś na XP, ale od kiedy mam nowego lapka to problem znikł (win 8--->10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale idac dalej tropem neta , zaczelo mi sie pojawiac to ponownie i problem wyszedl taki ze wl/wyl mi sie ruter sam i raz mam neta raz niemam i podczas grania wywala mnie z gry z takim komunikatem . Po chwili mam neta i gram dalej. Wniosek stare stery od usb (bo ruter mam na usb ) bedz mi cos w systemie padlo . Ale win na nowo nie bde stawial. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiam u mnie nie wyskakiwało "warning connection lost" tylko "warning connection problem"



gdzieś tam w necie znalezione nie wiem czy pomoże
" jesli wyskakuje Ci steam warning connections lost to kasujesz plik " clientregistry.blob " po czym robi Ci sie update steam i smiga wszystko jak nalezy ... "

Edytowane przez madmax_jaworzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem niedawno ten sam problem "stawiałem cały system w kompie" "warning connection lost" przykre ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piszę tutaj żeby nie śmiecić. Mam znowu problem ze steam. Przy uruchamianiu steam pojawia się komunikat "couldn't connect to steam network" Mogę CSa jednak odpalić przez tryb offline i połaczyć się z serwerami, ale po chwili (3-5 minut) mnie wywala z informacją "steam connection lost". Sieć mam przez wi-fi (netia). Ping jest okej, download i upload w miarę. Jak rozwiązać problem?
A druga sprawa to jak można sprawdzić jakość internetu? Nie chodzi mi o proste narzędzia typu speedtest tylko o takie, dzięki którym będę wiedział czy sygnał dociera w sposób ciągły itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Matuzalem']Przy uruchamianiu steam pojawia się komunikat "couldn't connect to steam network" Mogę CSa jednak odpalić przez tryb offline i połaczyć się z serwerami, ale po chwili (3-5 minut) mnie wywala z informacją "steam connection lost". Sieć mam przez wi-fi (netia). Ping jest okej, download i upload w miarę. Jak rozwiązać problem?[/QUOTE]

Problem leży po stronie steama, nic z tym nie zrobisz. Uzbrój się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprawdzić w trybie ciągłym to wpisujesz komende 'ping google.pl -t' w uruchom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.