Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na KIIL-***-


HASZTAG.JA xd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: HASZTAG.JA xd
Godzina, data zdarzenia: cos kolo 18:00 25.04.2017
Mapa: de_alexandra
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: KIIL-***- (admin)
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: wszedlem na tekstury okej ale gdzie tu jest stosowanie regulaminu ?? dokladnie pisze "4.7. Wykorzystywanie bugów mapy (dotyczy również tekstur) - od 30 min do 1h" wiem ze admin decyduje o dlugosci no ale bez przesady. na tej samej mapie ktos dostal bana za txt na 3 godziny a tu od razu na 1 dzien bez zadnego uprzedzenia ani kicka. chyba ktos chcial pokazac jaka to ma wladze. a temu dam 3 godziny temu 30 minut a temu 1 dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalone jest, że za TXT ban jest do 3h .. nie wiem skąd ten 1 dzień .. chyba że admin wielokrotnie musiał Cię upominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie bo wszedlem na chwile i od razu ban na 1 dzien. a na txt bylem moze z 1 minute i zabilem 1 osobe (chyba jakiegos vipa bo inaczej wygladal od pozostałych) i ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego na jeden dzień bo byłeś upominany trzy razy i odpowiedziałeś wulgarnie.Fakt jest taki ze ja cie nie upominałem tylko gracze i wulgarnie odpowiedziałeś im i za to na jeden dzień dostałeś bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy razy gracz upominał cię niechodz po txt twoja odpowiedz wal sie to nie są txt i

Edytowane przez kiil
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np. tak ze ty nie słyszysz przeciwnika jak mówi , admin usłyszał i ban . Nie powiem ale zdażało się ,że również dawałem bany za txt na 1 dzień aby gracz miał świadomość od razu że po 3 h jak wejdzie z powrotem a będzie inny admin to też dostanie na 3 h i tak bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pelna premedytacja wlazisz na txt dotajesz bana i masz czelnosc pisac odwolanie.?Ban zostaja a nastepnym razem jak kolega bedzie cos kombinowal prosze dac perma .

Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.