Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na drop


Iluminati xDD

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#FF0000"][/COLOR] Drop skinów ze skrzynek jest fatalny!!!!! trafiłem 2 skiny ze skrzynek a potem otwozylem ich 20 i nic nie droplo ,a kupywac svipa nie będe tylko po to zeby miec ułatwienia w grze zwiekszcie o troche drop bo nie idzie dropnac skina _-_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

mech... za mały drop ? svip ma 40% czyli na 3 skrzynki 1 powinna być pełna... a zwykły gracz 30% soo 4 skrzynki 1 musi być pełna ... narzekacie jak nie wiem co wystarczy grać więcej bardziej się starać o klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% jest szansą w jednej skrzyni, nie jest to ogólny procent na drop.

Więc nie ma tutaj możliwości wyliczenia co ile skrzyń będzie skin. Wracając, nikt nie musi kupować VIPA, SVIPA aby mieć skiny... przykładem jest większość graczy na serwerze. Raptem 30 osób ma VIP / SVIP.

Jestem graczem starej generacji gdzie gry były trudne baaa nawet bardzo trudne... Jaką radość daje osiągniecie wszystkiego w jeden dzień? Odpowiem, żadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwo jest zdobyć większą ilość skinów ale jest to znacznie ułatwione niż to było kiedyś gdy ja zaczynałem.
Jak dla mnie to na aktualny % dropu jest dobry ponieważ jest łatwo zdobyć skiny lecz nie jest też zbyt łatwo aby każdy na serwerze bardzo szybko zdobył wszystkie skiny.
Jak dla mnie nie ma tu powodu do narzekania na drop ✓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.