Skocz do zawartości

Małe zmiany ^^


HypeX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano z tej strony HypeX :cool:, przychodze z pewnymi propozycjami
Pierwsza z nich i najwazniejsza jest dodanie anty rusha i zablokowanie broni typu:
auto camp
pompy
mp
Skiny to taka typowa sredniawka bardzo szybko sie nudza i wiekszosc jest wrecz ochydnych. Dlatego wg mnie przydalby sie maly restarcik skinow jak i ranku
Jezeli chodzi o skiny to ja wszystkie moge gdzies podeslac do podgladu.
Nowe mapy aim takze bylyby mile widziane
Takze w miare możliwości prosilbym o dodanie only hs. Chodzi mi tutaj o losowe dobieranie czy only hs czy norm
Byloby to cos nowego i na pewno spodobalo by sie graczom ^^




Z mojej strony to na razie chyba na tyle, dziekuje i prosze o pozytywne rozpatrzenie moich wypocin ^^
pozdrawiam cala administracje :cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mała zmiana by się przydała. Skiny jak skiny ;D Ale nowe mapy aim oraz dodanie vote only hs jest fajnym pomysłem ^^ Reset ranku też może być ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem są nowe mapy i skiny, lecz co do only hs to ja się zbytnio nie zgodzę, iż, gdyż, ponieważ, niektórzy nie potrafią jeszcze aż tak dobrze strzelać :) (chodzi tu o mnie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej!
Przepraszam najmocniej za odswiezanie starych tematow, lecz nie chcialem robic nowego, a tego chyba nikt nie rozpatrzyl, dlatego pisze w tym. Moze przy okazji ktos rozpatrzy calkiem niezle propozycje tego oto kolegi nade mna.
Proponowalbym tego anty-rusha i nowe mapy, a co do only hs bym sie nie zgodzil, poniewaz czesc serwera by wyparowala i by pewnie zostala tylko polowa grajacych tu ludzi. Zamiast only hs moze by tak dodac 100 kevlar? Wtedy celne strzaly w glowe bardziej by sie liczyly, a preferujacy strzaly w cialo gracze rowniez by byli usatysfakcjonowani :) Ponadto only hs by utrudnilo gre takim jak ja, czyli grajacym glownie AWP :)
Co do skinow.. Jest kilka takich srednich, a czesc nie dziala, dlatego proponowalbym zmiane brzydkich skinow/dodanie nowych, chetnie bym pomogl w szukaniu ladnych skinow. Pomagalem juz na jednym CS:GO modzie i ladne skiny naprawde przyciagnely wielu graczy, albo zatrzymaly ich na dluzej :) Ostatnio nawet patrzylem skiny na gamebanana, bardzo fajne, ladniusie sa, wiec moze by tak nowa skrzynke dodac? :D Sam w sobie gram 4fun i skiny tam mnie nie obchodza za bardzo, ale moze mlodsza czesc naszego serwera by zakupila kilka kluczy i skrzynek, by zdobyc nowe co nieco? :D

Chcialbym takze napomniec o niedzialajacych skinach.. Oto lista skinow, ktore nie dzialaja lub ktorych nigdy nie widzialem ja albo inne osoby, ktore graja duzo dluzej ode mnie na serwerze:

girl m4a1

mp5 wszystkie

shadow daggers neon rider

karambit case hardened

skrzynka pallet of presents

Rowniez patrzylem, ze jeden temat nie zostal rozpatrzony - o zostajacym tlumiku w M4A1, duzo by to ulatwilo rozgrywke, gdyz zakladanie za kazdym razem na poczatku rundy jest troche irytujace ;)

Mam nadzieje, ze ktos z administracji zainteresuje sie powyzszymi propozycjami.
Pozdrawiam, ARCTIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia !
Zmiany na arenkach się przydadzą. Nowe mapy na pewno będą dobre, aim ale bez only hs! Skiny także przydało by się naprawić.. co to za skin jak go nie widać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ refresh

Niech sie wypowie ktos z H@ albo opiekunow serwera prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ refresh znowu

Czy ktokolwiek zainteresuje sie tym, ze skiny nie dzialaja? @SNICKERS w ktoryms temacie prosil o liste skinow - proszę, podana wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.