Skocz do zawartości

Mała Propka ;)


[CsL]HolaLaL

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekalnia .
Niektóre mapy mają poczekalnie n których nic nie ma poza 4 ścianami można by dodać jakieś cele czy to ruchome czy też nie oraz możliwość wejścia do poczekalnii i potrenowania. Wiem,że to nic nadzwyczajnego ale zawsze mały bonusik jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest nie kuma o co Ci chodzi z oczekiwaniami, po drugie jeżeli zapomniałeś czegoś dopisać to jest opcja "edytuj". Jeżeli chodzi Ci o to żeby za pomocą komendy przechodzić do poczekalni to jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to : Dwie drużyny 6v5 np .... ! ląduje w poczekalni siedzisz jak "pajac" i strzelasz w ściane można by było coś dodać jakiś bonusik typu jakieś tarcze itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tym, aby dodać jakieś ruchome bądź stałe cele żeby się po prostu nie nudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym nie dopatrzeniem jest możliwość kupowania keva, noktowizora w poczekalni przez co już w poczekalni można sb zabijać graczy ;) + granaty (nie rozumiem jakim cudem jeszcze są). Ponadto powinna być blokada na auto kampe (swoją drogą są pomylone nazwy w menu broni). Co do tych tarcz to ok w miarę pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.