Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Wsumie to Skarga i Prośba :)


[CsL]HolaLaL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Na tym serwerze zdecydowanie brakuje admina który by wszystko ogarnął czy możliwe jest "oddelegowanie" jakiegoś admina ,żeby chociaż parę razy dziennie zaglądał na serwer...
Powoli gra na tym serwerze zaczyna przypominać przekrzykujące się dzieci na placu zabaw bez nadzoru Rodziców :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Czasami się nie da wytrzymać, a jeżeli upominasz takie "dziecko" to ono nie rozumie czegoś takiego jak "Uspokój się" lub "Skończ gadać" tylko nadaje dalej i dalej, a to jest naprawdę irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini nie zawszą mają czas na wejście na serwer. Jak macie steam to możecie samy zmutować graczy lub proponuje złożyć podanie o admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmutujesz gościa co robi harmider ale wiesz jacy są gracze zraz któryś odpowie i zaczyna się cały serwer kłócić o nic i robi sie zamieszanie jak nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego mute.. Mam to samo jak jestem sama na serwerze. Jeden przekrzykuje drugiego... A uspokoić ciężko. Ale co zrobisz z administracją ? Admin nie robot, cały czas grać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ŻeJa?!']Co do tego mute.. Mam to samo jak jestem sama na serwerze. Jeden przekrzykuje drugiego... A uspokoić ciężko. Ale co zrobisz z administracją ? Admin nie robot, cały czas grać nie będzie.[/QUOTE]

Rozumiem to .. tylko ,że na tym serwerze wogóle żaden admin się nie pokazuje.... przez tydzień jest może raz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin to nie robot który siedzi 24/7... Wczoraj ani razu nie zajrzałem na serwer ponieważ mam inne sprawy. Dzisiaj też mnie nie będzie bo jestem poza domem więc dopiero jutro będę mógł was odwiedzić! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.