Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] [SEZON 1] P&O #12 Matuzalem


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nominowana osoba do P&O - Matuzalem



[P] Co robisz w wolnym czasie?
[O] Zależy jak definiować wolny czas. Z uwagi na ilość zajęć u mnie wolny czas przeplata się z tym zajętym. Dla zdrowia psychicznego biegam maratony i takie tam różne :) W tym roku planuję półmaraton we Wrocku i jesienią maraton. W przyszłym na wiosnę Mediolan 42 km a w lipcu ultra 55 km na Islandii. Do tego uwielbiam rugby, chociaż niestety ze względu na wiek wszystko po nim mnie boli i gimnastykę akrobatyczną na trampolinach.

[P] Jaki rodzaj muzyki lubisz?
[O] Pierwsza kaseta jaką kupiłem to Maria Magdalena Sandry :P W ogólniaku słuchałem grunge głównie: Pearl Jam, Soundgarden, Mother Love Bone itp a także Faith no More, Rage againt the machine, life of agony itp. Na studiach zostałem depeszem, potem słuchałem dużo dnb i house, trip hopy itp - a teraz mieszam wszystko :)

[P] Co wywołuje uśmiech na Twojej twarzy?
[O] Sexy naga kobieta :)

[P] Jak trafiłeś na Luzownie?
[O]Chłopaki z fanty tu grali więc wpadłem i już zostałem. Niestety CS traktuję jako nałóg z którego chciałbym wyjść. Po upadku fanty byłem na najlepszej drodze, a tu taka wtopa :/

[P] Jak tam żona?
[O] Zainteresowana nią widzę jesteś :) Jak chcesz mogę Cię z nią poznać - poznacie się bliżej! Przyjedź do Łodzi, przenocujemy Cię :P

[P] Dlaczego nick: Matuzalem ?
[O] Bo byłem najstarszy w kafejce, w której zaczynałem grać :) A jak wiadomo Matuzalem według biblii to najstarszy człowiek na świecie. Nie wiem jednak czy nie wziął się raczej z moich fascynacji wampiryzmem na pewnym etapie mojego życia :P

[P] Opisz trzy dowolne osoby z sieci.
[O] O qrcze, nie znam nikogo aż tak dobrze chyba z resztą to co widać w internecie to zupełnie inna para kaloszy niż w realu. NIKA - trochę rozważna trochę romantyczna idealistka. Dużo traci nie idąc w kontaktach z ludźmi na całość :P Prototyp - zawsze, niezmiennie taki sam - od kilkunastu lat! No life :P Boziak - dobry w tym co robi bo się na tym zna, a do tego hajs musi się zgadzać :P

[P] Jak widzisz dalszy rozwój sieci ?
[O] Sieć jest ekstra, chociaż to czego w życiu się nauczyłem to ciągła potrzeba poprawy, a na tym polu jest wiele do zrobienia. Nie będę jednak o tym mówił na forum ogólnym :)

[P] Kogo nominujesz do następnego P&O?
[O] następne P&O lewandowski

Do następnego P&O nominowaną osobą jest Lewandowski



PS. Trochę mi się zeszło z tym za co bardzo przepraszam, mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[QUOTE]Boziak - dobry w tym co robi bo się na tym zna, a do tego hajs musi się zgadzać :P [/QUOTE]

Hahahaha <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co trace xd hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, mam nadzieję że to to jest bardziej "drżę z napięcia" niż "kurcze, spierdzielam" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa właśnie tak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.