Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Co się dzieje z ludzmi ?!


PR0BL3M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny ,mam nadzieje że teraz ktoś mi tutaj napisze coś logicznego na temat : dlaczego dostałem bana za "nic".

Nick podczas gry: ~PR0BL3M~
Godzina, data zdarzenia: 16:00-16:30 (dalej nie pamiętam)
Mapa: De_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: SolariS, TaZeK
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: skąd mam to wziąść? przyszedłem tutaj tylko żebyscie zdjeli mi tego bezsensownego bana.
Opis sytuacji: Wyobrazcie sobie towarzysze moje zdziwienie gdy grałem na mapie de_dust2 - szło mi bardzo dobrze, lepiej niż kiedykolwiek indziej ,aż nareszcie na server przyszedł taki "TaZeK" - z tego co pamiętam chłopak kompletnie nie umie grać, biega jak kura ze scietym łbem po mapie i wyrywa bańki, co najlepsze po zabiciu go tak kilkukrotnie czytam wiadomości : Problem no-recoil , wh , aim i jeszcze co mu się tam podoba (dodam że jestem "czysty" i nie używam żadnych takich "wspomagaczy" - BO UMIEM GRAĆ ! po 30 minutach gry - dostałem bana od niewiadomego admina z powodu "czity" oraz mój nick napisany : Ploblem - zdenerwowanie x10. - pytam się teraz grzecznie - dlaczego mam tego bana? czy wy oczy macie gdzieś z tyłu ?!
Od dawna gram na wersji Cs'a 1.6 Global - Ofensiv używam komend takich jak : cl_dynamiccrosshair 0, cl_crosshair 0.1, cl_crosshair_translucent 0, dodam też że gram na słuchawkach gdzie bardzo dobrze słysze najmniejsze typnięcie oraz na człości myszy 1.0 - gdzie tutaj widzicie jakiegoś aima?
Dowody, świadkowie zdarzenia: Obejrzyjcie sobie film TaZeK w przedziale : zgłoś czitera.

PS:Obejrzyjcie to wnikliwie i pomyślcie czy człowiek nie może mieć takiego refleksu i cela? Wszystko jest kwestią "praktyki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj nikogo osądzać, kto co i kiedy zle zrobił to już wiecie sami ,chce poprostu wrócić na server.
Mam nadzieje że sprawa szybko sie wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.