Skocz do zawartości

UB 4 REMO


remo5555@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas GRY: Remo
Admin, który dał ci bana: NWN_LUZ
Powód Bana: AKTYWNY
Dowód w postaci dema/screena: -
Data, Godzina otrzymania bana: WCZORAJ 20;00 COS KOLO TEGO
Twoje IP/SteamID:185.74.84.9
Komentarz: WITAM DOSTALEM BANA ZA TO ZE WSZEDŁEM NA AKTYWNYM I DOSTALEM PERMA I BARDZO TEGO ZALUJE I PROSZE O ZLITOWANIE SIE I SKROCENIE BANA :confused::confused::( II OBIECUJE ŻE TO SIĘ NIGDY NIE POWTÓRZY...
Wydruk z konsoli:-

Edytowane przez Cre[A]tOr
brak wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek dużo gra, drugi miesiac z rzedu wbija po 12k fragów do top15- to powazne argumenty za skroceniem bana w moim odczuciu. wiem ze zdarzylo mu sie komuś naurągać, ale wczoraj z nim o tym powaznie porozmawialem i obiecał mi, że juz nigdy wiecej tak nie zrobi(jesli tylko, sam mu obiecałem wlepić nagrodę). wesoło mi się z nim gra i bedzie brakowało mi naszego wioskowego głupka :P
jestem za skróceniem bana, ale żeby miał nauczkę niech odpocznie przynajmniej z tydzien a nastepna szansa bedzie ostatnia. #freeremo

[COLOR="#008000"]Skoro LUZ dał bana, to i LUZ zdecyduje o dalszym losie. On zdaje sobie sprawę że wszyscy mamy dobry kontakt z Rem'em oraz że to dobry gracz, więc nie róbmy zbędnego spamu :) [/COLOR]

Edytowane przez Cre[A]tOr
zbędny spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BOCIEK dobrze pisze , aczkolwiek mlody i glupiutki jest nasz Remek , mianowicie Przeprosil, okazal skruche wiec ja osobiscie jako gracz sugerował bym skrócenie jego bana :)
POZDRAWIAM *~TECHNIAWKA_MMz~*

Edytowane przez TECHNO_MMz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.