Skocz do zawartości

Problem ze zmienionym przez innego użytkownika hasłem


Death Wish :) ``

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie moim problemem jest brak możliwości zalogowania się na własne konto na serwerze CS:GO Mod. Mój nick to Death Wish :)`` Nie mam wątpliwości, że nick wpisuję dobrze, gdyż po wejściu w menu znajduje się właściwa liczba kluczy, a po wpisaniu /rank wyskakuje mi odpowiedni mi ranking (8. miejsce w rankingu).
Doszły mnie słuchy od znajomego, że jeden gracz celowo zmienił mi hasło (czego zweryfikować nie mogę, nie mam dowodów ani świadków, moje hasło było dość proste, stąd zakładam, że jest to prawda).
Najważniejszy w tej kwestii jest fakt, że moje hasło bez mojej zgody i wiedzy uległo zmianie i że go nie znam, dlatego też nie mogę się zalogować do gry.
Czy byłaby możliwość, by zresetować moje hasło i ustawić nowe ? Bądź bym sam mógł tego dokonać ? Zależy mi na osiągnięciach, chcę odzyskać konto, nie chcę zaczynać od początku.
Przepraszam, jeśli umieszczam to w złym dziale. Proszę o wypowiadanie się osób kompetentnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.