Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Prawdy stało się za dość


Nyiri

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Nyiri
Godzina, data zdarzenia: 20 min temu ok.
Mapa: Forum
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Boziak.
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:nie znam
Opis sytuacji: Chciałbym zgłosić niekompetencje pewnego administratora który nie rozumie różnicy w "cwel" a "cfel" już śpiesze z wyjaśnieniem cwel to obraza kogoś a "cfel" to nazwa pliku
[url]https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:CFEL_-_La_gare_de_Soleymieu-Sablonni%C3%A8re.JPG[/url] chciałbym dodać również ,że przez swoja nie wiedze przedłużył mi bana z 3 godzin do 3 dni ( tak pisząc to chodziło mi o ten piękny plik nie miałem na myśli tego wulgarnego słowa, nie pytajcie dlaczego przytoczyłem nazwe tego pliku ponieważ było to losowe ) (tak to było dziwne ale taki jestem)
)
Dowody, świadkowie zdarzenia:
[url]https://scr.hu/WD9nzV[/url]
Ten użytkownik również zarzucił mi nieznajomości używanych przeze mnie słów z tego powodu jest mi smutno i chciałbym żeby mnie przeprosił

Edytowane przez Nyiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyiri teraz pogrążasz sam siebie... Twoje "słowo" było jednoznaczne i miało na celu obrazić kogoś.. Nie wiem czy to gracz czy admin.;) Jedno wiem na pewno takich zachowań i sytuacji nie będzie na naszych serwerach ;) Odpoczniesz 3 dni i wrócisz... A jeszcze za zakładanie dodatkowych tematów , dostaniesz po prostu warna z powodem spam.;)


[COLOR="#FF0000"]

Ostateczny zamek.[/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.