Skocz do zawartości

UB Dla Wuja


WujekZuo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: W[u]J[e]K S[a]M[o] Z[u]O
Admin, który dał ci bana: ProToTyP
Powód Bana: obraza serwera
Dowód w postaci dema/screena: ( wydruk z konsoli)
Data, Godzina otrzymania bana: dziś 11:10 koło
Twoje IP/SteamID: ' 77.113.77.237 '
Komentarz: Więc tak po mapie de_train została mapa zmieniona na mape " de_supply" i mapa mi się nie załadowała ponieważ nie było wolnych miejsc , potem udałem się na inny serwer przypadkowy i ustawiłem na 4 fun auto rettry automatyczne przekierowywanie i gdy na serwerze ... zaczeła administracja ubliżać graczom napisałem " jaki ten serwer jest pojebany , administracja pojebana" i akurat przekierowało mnie na serwer luzowni i jak wybierałem drużyne to kliknąłem enter jako dojście do drużyny terrorystów i wysłało się to a nie chodziło mi obraze serwera 4 fun ponieważ mam zamiar grać dłużej na tym serwerze i lubie administracje graczy i nie miałem nic złego namyśli o tym serwerze

Wydruk z konsoli: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ProToTyp.
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 59 minutes and 52 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : W[u]J[e]K S[a]M[o] Z[u]O
[AMXBans] Reason : ' obraza serwera '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 742334697 '
[AMXBans] Your IP : ' 77.113.77.237 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wujek jest spoko i nigdy nie mialem do niego żadnych zastrzeżeń, ale ale... nie wierzę w bajeczkę o zmianie serwera :) Nawet wątpię czy taka sytuacja mogłaby mieć miejsce od strony technicznej. Uważam że nie :)


ps. Czasami zamiast tworzyć bajki lepiej jest uderzyć się w pierś i przyznać do błędu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

[ATTACH=CONFIG]307[/ATTACH]

Czarno na białym - ale co ja wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProToTyp podać Ci serwer na którym admiistracja wyzywa graczy + tam miało być napisane ? proszę bardzo
[COLOR="#008000"](To również zalicza się do reklamy)[/COLOR] administrator który wyzywa graczy
Klaun + ta "bajeczka" jest prawdziwa naprawdę

- gdybym naprawdę miał obrazić serwer to myślicie poważnie że grałbym tam prędzej + obraził administracje do której nigdy nic nie miałem + mam dobry kontakt jak napisał Klaun nie jeden gracz może potwierdzić że jestem nieproblemowym graczem ogarnietym i nie wyzywam ludzi

Edytowane przez Cre[A]tOr
reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie logi. Jeśli kolega mówi prawdę to będzie kilka linijek wyżej ze dołączył do serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.