Skocz do zawartości

Poprawki na serwerze.


Sierpniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry , chciałbym dodać coś od siebie w sprawie serwera , słuchajcie na serwerze gra bardzo dużo ludzi wszyscy mnie zaczepiają ( bo tylko chyba ja adminuje na tym serwerze ) nic nie działa , odznaki , medale , top15 , podstawowe komendy chłopaki zróbcie coś z tym bo za jakiś czas nie zobaczymy nikogo na serwie .. Mam pytanie ogólnie do H@ gdzie jest opiekun serwera którego wybieraliście na to stanowisko ? Jeszcze raz proszę zajmicię sie serwerem , z góry dziękuje pozdrawiam Sierpniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy komu , bo mi np działają te wszystkie komendy bez żadnego problemu. Shadow coś chyba nie potrafi ogarnąć tak prostego problemu :)

PS: Nawet nie potrafi mi flag dodać (podanie na admina zostało zaakceptowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goku już dość długo jest na tym urlopie ale nie wnikam , Poproś kogo trzeba żeby poprawił to wszystko , bo nie którym graczom coś działa a innym już nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego utrzymuje Mamusia :) Jestem za granicą, trochę potrwa jak wszystko ogarnę. Także bez zbędnych komentarzy.

Ps. Od kiedy sierpniowy zacząłeś się interesować serwerem ? 7 dni temu pierwsze odwiedziny od X czasu. [url]http://www.gametracker.com/player/Sierpniowy/80.72.37.13:27060/[/url]

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie , ktoś zawsze się interesuje , jak przyjdzie a wcześniej gdzie byłeś ?! Jak Goku był prawie bez adminów ?


Zamykam i bez zbędnych dyskusji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Wypowiem się krótko ja jestem tylko człowiekiem nie robotem muszę dzielić prace,forum serwer dla tych co niewiedzą to ja jestem opiekunem i nie mam dostępu do pluinguw więc jak macie pytania piszcie i się odzywajcie a nie malujecie tyłek pozdrawiam Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.