Skocz do zawartości

?


FruKtuOzO

Rekomendowane odpowiedzi

runda na serwerze trwa 5 minut, czasami się zdarza że gościu zamiast robić cele kampi, rywal kampi i czekanie 3 minuty ponad :(
mapy... wciągu 3h zagrałem dd2, inferno, west, tuscan ...
klasa komandos jest bezsensu, speed jak większość postaci przy czym reszta ma podwójne skoki niższą grawitkę itp. itd. nie da się nią nic zrobić
nie działa ptb, dzisiaj na wescie było 17:0 dla ct :)
na nuke bodajże do każdego teamu może wejść max. 10 graczy
na tuscanie jak było więcej ludzi to zabijało (brak spawnów)
dodajcie możliwość blokowania wymian, lub przypiszcie inne cyfry akceptacji i odrzuceniu np. 7 i 8 bo czasami jest straszny spam i można przez przypadek stracić perk
hejki i rakiety lecą jak opętane już w 3 sekundzie gry ... dodajcie jakąś blokadę na 10/15 sekund, żeby była możliwość opuszczenia respa
brakuje podstawowych komend jak /me /hp
nie ma info po śmierci a mogłoby być
i jeszcze takie małe cuś, żeby wgrać jakiegoś duszka bo jest zbyt dynamiczna gra i są duże różnice w prędkościach przez co często jest się głupio blokowanym
zaraz po rozpoczęciu rundy są 3 sekundy czekania na "zakup broni" ... usuńcie całkiem albo zróbcie 1s więcej nie trzeba

brakuje wam adminów znajdźcie ich trochu bo syf jest ogromny czasami :)

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączcie fleszowanie przez swoich team mate, albo banujcie ich za to (admini nie reagują na ciągłe fleszowanie swoich)
nie widać ile dmg się zadaje
creator jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj, to że masz moderatora nie znaczy że masz w każdym poście się wypowiedzieć.
Skoro na sieci jest nowy serwer to powstał on chyba nie z dupy tylko było zapotrzebowanie i byli ludzie chętni do gry z administracji.
Jest wielu moderatorów opiekunów czy też wyższych którzy mogą od czasu do czasu zajrzeć na serwer.
Wciągu 10h na serwerze był SecondHappy i Pisiont groszy to chyba troche za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do 5min zgoda, niestety ale map-pool jest mały prosiłem luza równiez o wgranie jakichkolwiek map, brak ich.
Co do klas jednak sa dobrze zbalansowane, komandosem trzeba potrafic grac i to co ma jest wystarczajace
Zgłaszałem równiez to ze respów nie ma....
Rakietki masz tylko 2 w klasie zwykłej i 4 w premium wiec to i tak nie duzo pomimo ze robia mały dmg

Na ten moment jestem tylko ja jako opiekun, rzadko kiedy ktos z innych serwerów wchodzi zobaczyc jedynie ja i pisiont, równiez mozesz byc to ty masz steama itd.

/edit
równiez prosilem o ten dmg bo troche mi sie zdaje ze cos zbugowane jest w klasach ale moge sie mylic

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy, co do komandosa to ma on 60 speeda
wolf 100
deaglowiec 60
zwiadowca 50
nie mówiąc już o tych co mają 40 i premkach
czyli masz conajmniej 5 klas których komandos nie dogoni, a to dość głupie biorąc pod uwagę to że główny atut komandosa to speed.
poza tym umiem grać komandosem i grałem nim na wielu serwerach i na żadnym nie miałem tylu kłopotów z zabiciem kogoś jak tu, co 2 klasa ma podwójny skok niższą grawitke niewidke i inne cuda, przy czym komandos jest ubogi przez co nikt nim tu nie gra :)
a co do rakiet to nie zapominaj o hejkach. Jest przedmiot "flara" która ma opis "natychmiastowe zabójstwo z HE" jakaś klasa pewno też ma 1/1 z hejka, i wyobraź sobie jak wbijasz na wescie i wrzucasz he na respa i pół teamu leży :)

co do admina dobrze wiesz że go nie będę miał ^^

creator interesuje cię serwer? a byłeś tam choć raz?
ja rozumiem twoje argumenty, ale 4fun#2 doszedł tutaj, on nie powstał z niczego, tam już byli admini którzy grali, tu nie ma żadnego a nikt z administracji się nim nie interesuje a syf jest i np. mapy nie ma kto zmienić jak na nuke 6 osób na spect siedzi bo nie może dołączyć do gry.
zawsze adminów jest za mało ja to wiem, ale skoro powstał nowy serwer to chyba były jakieś plany że ktoś tam będzie nie uważasz?
czy twoim zdaniem serwer powstał po to żeby adminów nie było i serwer żył swoim życiem i żeby przynosił korzyści bo można kupić premki i lvl?

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zabijać hosty przez co gra traci sens na mapach "cs_"
nie ma opcji rtv


EDIT: cofka o x godzin, np. ja jestem w plecy ze 101 na 23lvl i 800 monet, po wywaleniu serwera nikt nie wszedł nie powiedział co się stało nikt nic nie wie, tak to wy graczy nie zdobędziecie ...

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączcie fleszowanie swoich, co chwile jakiś dzieciak rzuca flesze na respa co utrudnia mega grę,
ludzie bugują rynek, już mówię o co chodzi. Masz perk "flara" natychmiastowe zabicie z hejka. Ludzie rzucają granat, po czym wystawiają na rynek za 1$ wykupują znowu rzucają znowu wystawiają kupują itd. tutaj są 3 wyjścia: usunąć rynek, zrobić żeby nie można było kupować perków od siebie i ostatnia opcja że można kupić dany perk tylko raz, no chyba że nic nie zrobicie to ludzie będą jednym hejkiem zabijać pół serwera :)


jeszcze jedno ale to już abstrakcja, widziałem kiedyś na jednym z serwerów może u was się sprawdzi bo lubicie robić konkursy
perk "darmowy vip"
jak ktoś dostanie takie coś to używa i pojawia się u niego na ekranie "wygrałeś vipa" czy coś takiego i zgłasza się na forum i dostaje jakąś klasę premium na tydzień, oczywiście ten perk by był mega mega rzadki żeby nie wygrywał go każdy co chwilę :)

dotyczące fleszy [url]http://www64.zippyshare.com/v/T2azEvPS/file.html[/url]

tutaj rynek [url]http://www9.zippyshare.com/v/WLOBEZ6C/file.html[/url]
[url]http://www48.zippyshare.com/v/bOmml8uy/file.html[/url]
gościu trochę przegina ....

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa absolwent nie działa umiejętność która jest w opisie "1/5 na wyrzucenie broni" w ciągu ponad 100lvl ani razu nie wyrzuciłem broni
nie da się zrobić misji z hostami bo nigdy w vote nie ma do wyboru mapy cs_
nie wyrzuca za wysoki ping, często i gęsto ludzie mają po 500 pingu i i tak grają
afków nie wyrzuca a są zbyt często tutaj i biorąc pod uwagę że adminów nie ma przydałoby się wyrzucić czasem afki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.