Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Hasło


Indu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie przez pewien czas i ktoś mi usunął hasło i jakiś nowy użytkownik założył sobie na moim nicku nowe hasło... Da radę usunąć hasło z mojego nicku ???

Nick z gry ---> Indus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nowy użytkownik założył hasło to pewnie na tym koncie gra wiec nie mamy podstaw aby usuwać mu konto ponieważ ty chcesz grać na tym nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest mój nick i on się na niego WŁAMAŁ, ponieważ całkiem PRZYPADKIEM usunęło się moje hasło! Jestem w GT i nie po to grałem tyle żeby teraz jakiś "pet" sobie zmienił hasło na MOIM koncie i grał. A z resztą on na tym nie grał tylko ukradł mi moje skiny WSZYSTKIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami z powodu długiej nieaktywności na arenach hasło przepada i konta nie da się odzyskać normalnie :)





Poza tym restart i tak był ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[SIZE=5]Czasami z powodu długiej nieaktywności na arenach hasło przepada i konta nie da się odzyskać normalnie[/SIZE]"

Nawet nie wiedzialem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indu jeżeli nikt hasła po restarcie ci nie załozył to wejdz kilka razy na serwer i w koncu powinno ci sie pojawic zamiast zaloguj, zarejestruj, jak ci sie nie pojawi to oznacza że ktoś ci zrobił na złość i załozył hasło.

Edytowane przez HypeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.