Skocz do zawartości

Propozycja Zmiany


PiotrGrchw

Rekomendowane odpowiedzi

[CENTER][SIZE=5][FONT=verdana]Witam
[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=verdana]Wszystkim. Mam małą propozycje zmiany nominacji map, chodzi o to aby było można za nominować więcej niż 5 osób na serwerze mapy. do około 8 osób aby mogło nominować mapy.

Dziękuje Bardzo. :)

[/FONT][/SIZE][/CENTER]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w glosowaniu jest 5 map, a chcesz zeby moglo nominowac 8 osob to jednoczesnie w glosowaniu powinno byc 8 map, czy aby to dobry pomysl ?


Osobiscie uwazam ze najlepiej jakby w glosowaniu bylo mnie map, np 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze ilosc map powinna zostać, zamiast tego wprowadziłbym drugie głosowanie jeżeli jakaś mapa nie zdobyła >50% z drugą mapą głosowaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% jestem za możliwością zmiany nominacji- pisałem o tym w temacie odnośnie propozycji map: [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?2885-Propozycje-dotyczące-map-i-rtv/page4[/url]
w ogole jest dość ciekawie teraz ponieważ może być 6 nominacji map, po zanominowaniu 6tej wyswietla sie komunikat o osiągnietym limicie. wszystko fajnie tylko że kiedy przychodzi czas na głosowanie to do wyboru mamy tylko 5 map, ostatnia nominacja jest ignorowana. Już nie raz się na to naciąłem że zanominowałem mapę i byłem cały hepi a tu na głosowaniu ta mapa nawet się nie pokazała.
a tak szczerze to nawet do 8 na klawiaturze nei chcialo by mi się sięgać ;] 5 map to idealna ilosc tym bardziej ze wybor zawsze jest miedzy maksymalnie 3 mapami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam, drugie głosowanie w przypadku braku 50% głosów, pomiędzy dwiema najwyżej głosowanymi mapami ;) Na pewno zwiększy się różnorodność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiscoPogos z tym musze przyznac racje to jest tez wlasciwe rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.