Skocz do zawartości

Wypowiadać się zanim zamkną temat.


Diament

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: KINDER MAFIAl Diament [AWP]
Admin, który dał ci bana: Privo
Powód Bana: AimBot
Dowód w postaci dema/screena: [url]http://d1.hltv.org.pl/srv40738/HLTV-..._dust2.dem.zip[/url]
Data, Godzina otrzymania bana: 17.06.2017 - 19:15:56
Twoje IP/SteamID: 89.66.209.15.
Komentarz: No to tak , werdykt totalnie niesprawiedliwy
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3428-Jak-ten-diament-to-chyba-hacker&p=17435#post17435[/url]

[url]http://csluz.servbans.eu.org/bans/62667.html[/url]

i ta rozpiska poprostu genialna

demo 1 Priva:
11:50 szarpie ostro
14:42 to samo
Demo nr 2:
0:41 popieram Priva
01:17 spoko ten czit, ładnie ustawiony
02:15 cała akcja na środku
gość wstawił 4 demka a ty dajesz mi z tego 5 akcji xD
Jak ty to nazywasz szarpaniem to powodzenia

ładnie ustawiony to ty jesteś , że banujesz czystych ludzi po 5 wymyślonych akcjach no prosze cb typie , już nie raz zakladalem takie tematy i ośmieszałem administracje.

Nadal czekam na odzew wiekszej ilośći osób , bo to że tu panuje kolesiostwo Priva z Solarisem to jest już pewne.

Dupsko was piecze że ktoś gra dobrze i chcecie miec na serwerach samych botów ? Tak samo pewnie było z hokagenem urojone spalone akcje żeby tylko się kogoś pozbyć żałosne.

Po 1 Ja walcze o tego ub dlatego że mam racje i to udowodnie.

Po 2 Już po tym jak rozpisujecie demka widać że niski poziom bierzesz pare akcji i odrazu leci zamek tematu żałosne

Ja czekam na całe rozpisane demka z użyciem +/- bo to co wypisałeś jest totalnie z dupy.

Grałem tu na serwie pod wieloma nickami , ale pod tym jestem już tam znany i zawsze dobrze mi się grało , miła atmosfera ,gracze,admini.

Ale to co robią osobniki z wyższej rangi jest poprostu odpychające. AAA nie sorry jest takie coś jak kolesiostwo i nikt sie nie dowie xDDD

Jak zamkniesz temat to tylko dasz dowód swojej głupoty, bo odrazu widać że nie dasz się nikomu wypowiedzieć.
Pozdrawiam.

Kieras troche może i mnie poniosło ale innaczej tego nazwać bym nie mógł skoro doświadczony gość z bl robi takie błędy i daje mi taką rozpiske , no nie wygląda to uczciwie z ich strony i jeszcze porównuje mnie do podobnej sytuacji gdzie zrobili to samo co u mnie.
Ja dalej czekam na porządne demko bez lagów i rzetelną rozpiske.

Edit : ŻeJa na gali zawsze ktoś tam był więc celowałem tam ,zawsze przed tym rzucam 2 fb ale rozumiem podejrzenia.
Wlatują z pełną parą tylko bardzo pewni siebie lub botki ja wole pozycjonować i zgarniać łatwe fragi mając 1vs1 sytuacje.

Edytowane przez Diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Solaris jest jednym z niewielu ludzi , którzy doskonale ogarniają demka.. Był w najlepszych czasach w bl'u więc wie jak rozpoznać "takie krętactwa w grze".. Jeszcze raz takie słowa przeczytam jak kolesiostwo , to pożegnamy się całkowicie.. Jeżeli ów osoba daje Ci bana to nie dlatego , że mu to się podoba i ma taki kaprys.. Jej celem jest sprawdzenie danej osoby.. Myślisz , że Privo jako H@ miałby dać Ci bana bo tak mu się podoba ? Otrząśnij się.. Poczekam aż się wypowiedzą na ten temat: Privo , Solaris , NWN_LUZ.. Ew. jak ktoś ma "rzekome dowody" to proszę je tu umieszczać.. Bez spamu proszę :)


Edit: Wyjaśnią Ci na jakiej podstawie dostałeś bana po raz kolejny :)

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3428-Jak-ten-diament-to-chyba-hacker[/url]

Edytowane przez kieras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 demko od Privo

2akcje. Tylko 2 akcje mi się nie podobają.

A dokładniej :
12:07 - zielone ? wiesz ? lol
24:45 - wiesz, że jest na gali dlatego cofasz ?

Normalnie na gale wlatuje się pełną parą .. Nie zatrzymuje się, tak jak zrobiłeś to ty. :)

Edytowane przez ŻeJa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.