Skocz do zawartości

UB


MASKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:KINDER MAFIA|M@$K@
Admin, który dał ci bana: |LuznyTeam|Kondi
Powód Bana: Wallhack
Dowód w postaci dema/screena: Niech admin banujący szuka sobie demka nie ja, bo 1 raz na tym forum jestem heh.
Data, Godzina otrzymania bana: 21.06.2017 - 20:18:50
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:3682484
Komentarz: No dostałem tutaj bana z AC nie powiem, że nie, ale to było kawałek czasu teamu wiec proszę o rozpisanie demka obiektywnie, a nie. :)
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin |LuznyTeam|Kondi.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : KINDER MAFIA|M@$K@
[AMXBans] Reason : ' Wallhack '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 3682484 '
[AMXBans] Your IP : ' 195.162.76.1 '
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na admina banującego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey mam, ale ostrzegam mogę się mylić jestem tylko człowiekiem.

Link do demka: [url]http://d1.hltv.org.pl/srv40738/HLTV-1706211955-de_dust2.dem.zip[/url]

1. 10:33:45 - Nie sądzę by gracz "fartem" lub instynktem wiedział gdzie był przeciwnik.
2. 14:57:54 - Czyż to nie dziwne, że zaczął tam strzelać? Na "WH" od adminów widziałem, że idealnie gdzie strzelał tam był przeciwnik. Przypadek?
3. 24:13:15 - Nagle gracz od razu obraca się w stronę podestu gdzie stał Bodex według mnie to nie była normalna akcja.

Ja swoje zadanie wykonałem. Przypominam jeszcze raz, że mogę się pomylić. :)

Edytowane przez Aluś
Na "WH" od adminów to jest esp ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 10:33:45 - Nie sądzę by gracz "fartem" lub instynktem wiedział gdzie był przeciwnik.
2. 14:57:54 - Czyż to nie dziwne, że zaczął tam strzelać? Na "WH" od adminów widziałem, że idealnie gdzie strzelał tam był przeciwnik. Przypadek?
3. 24:13:15 - Nagle gracz od razu obraca się w stronę podestu gdzie stał Bodex według mnie to nie była normalna akcja.

1 Człowieku jeśli słyszę że strzelają się to wychodzę na długa nie ma na długiej to wale na piach dziwne? Fart? Nie myślę. -,-
2 No ty chyba sobie żarty robisz teraz kolego powiem ci tylko tyle jeśli nie ma kogoś już tam, gdzie był trzeba myśleć co ty byś zrobil i trzeba liczyć na łut szczęścia xD jeśli dla kogoś ta akcja była podejrzana brawo on. XD
3 No nie powiem ta akcja może być podejrzana, no ale zobacz jak leci fb xD fb poleciał tak, że miałem plecy na mleku, a tylko podest zostaje normalny to, gdzie miałem się wcelować xD? Lul.
Dobra teraz proszę o to żeby zobaczył ktoś, kto potrafi obiektywnie oceniać demka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.