Skocz do zawartości

Mała Propka od Guofyyyyyyyyyyyy


Guofa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Co powiecie, jakby zrobić Plugina/wgrać żeby ludzi afk'ujących wywalało samych do Spectators lub kickowało ich z servera np; po 15/20 sekundach ? ;) myślę że to by było ułatwienie dla adminów bo tak co chwile jest spam że ktoś afk.

Pozdrawiam Guofa _/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak minie czas kupowania i od wtedy te 15sekund. Pomysł bardzo dobry - w szczególności przydałby się na 4funie wiecznie zapchanym.
Na DD2 to mniej tych lamerów afkujących :P


[SIZE=5][COLOR="#FF0000"]Pozdrawiam TheOZZFAN, a nie jakieś TEO, THE, OFFZAN, OZOFAN. :<[/COLOR][/SIZE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też miałem napisać że 15 sekund od kupowania broni ( myslalem ze sie domysli kazdy ) ale dziekuje za poprawke :P


Pozdrawiam Guofa _/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sekund to za mało... ktoś pojdzie do łazienki na minutke i tu juz wywala, ja bym dal tak 60sec albo popularne jest 90sec afk i to nalicza pare rund jesli padnie za szybko na respie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł tylko dodam, że plugin powinien ich kickowac z serwera bo danie ich na spec nic nie da serwer będzie dalej zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie zadnego pluginu place za kazdego kto jest przekietowany na serwer eiec moze od razy wywale pieniadze w bloto?kickujemy pojedynczobtylko wtedy jak serwer jest full.i to sa wasze obowiazki a wiec moze poprostu wywale adminow skoro wssystko za was zrobi plugin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi Luz ale zdarza się tez tak ze nie raz nie ma ani jednego Admina na serwie a ludzi dużo afk. Okej sory ze się odezwałem. Proszę o zamknięcie postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.