Skocz do zawartości

Odwołanie od bana "deoksyadenozyna"


IKamileKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: deoksyadenozyna
Admin, który dał ci bana: HolaLaL
Powód Bana: 'Cheater'
Dowód w postaci dema/screena: [url]http://imgur.com/a/NWket[/url]
Data, Godzina otrzymania bana: 27.06.2017 - 17:19:07
Twoje IP/SteamID: 89.78.8.4 / STEAM_0:0:58706458
Komentarz: Witam, chwile temu dostałem bana na tym serwerze z powodem "Cheater", bardzo się zdziwiłem, ponieważ nie używam żadnych wspomagaczy. Dodam tylko, że jestem graczem STEAM.
Na tej serwerowni dostałem już jednego permanentnego bana z tym samym powodem, dowody tutaj: " [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3215-Odwo%C5%82anie-od-bana-quot-Smutny-KamileK-quot&p=16059#post16059[/url] "
Chciałbym prosić o opisanie demka przez admina banującego co ja takiego "dziwnego" robiłem, ponieważ ja się tylko wsłuchiwałem i wychylałem wtedy, gdy wiedziałem gdzie dana osoba się znajduje. :)
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: HolaLaL
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'Cheater'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:58706458'
[AMXBans] Your IP: '89.78.8.4'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam na serwer, wchodzisz do SPEC, nagrywasz na mnie 17 sekundowe demko po czym dajesz mi perma? Gdzie tutaj człowieku widzisz wh? Wsłuchaj się w kroki tego gościa! Mógłbyś to "DEMKO" jakoś rozpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko demko nagralem w ostatniej przed twoim wyjsciem"
Panie administratorze od tego masz amx_last, który Ci pokazuje ostatnio rozłączonych graczy, gdybym wyszedł z serwera!!
Czy to ja muszę uczyć administracje komend? Proszę o UB bo to demko nic nie pokazuje..


//EDIT
Zapomniałem dodać, że ja sam nie wyszedłem z serwera, więc jak nagrałeś demko przed moim wyjściem, gdy ja nie wyszedłem z serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.