Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] HAHAHA KRADZIEŻ


KIL33R[t]MACHIN3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Scared tzn ehh teraz MalinQu
Godzina, data zdarzenia: Niemam pojęcie
Mapa: NIEWIEM
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: NIEWIEM JAKIŚ ZŁODZIEJ
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: NIEMAM
Opis sytuacji: Więc tak pewnie tam troche osób kojaży mnie z nicku Scared i nagrywam coś z cs go mod v4 na YT i tam z csa i wgl dużo osób mnie lubi i wgl niemam za dużo subów bo te 56 ale może do tematu wejdę jakby ktoś podszywa się pod nickiem "Scared" a to jest mój nick ale teraz ktoś pomyśli ale zaraz może hasła nie pamiętasz albo coś i wgl ale nieeeeee od resetu nie wbijałem na Scared tylko na Scared|Existence ale że ta organizacja upadła to poprostu na Scareda chce wbić i musze podać hasło i wgl ale ja wgl nie wbijałem na to konto więc no prosiłbym o złapanie tego ciulixa co sie podszywa niewiem może chciałbyć fajny albo co ale wiem jedno że zajebał mi nick
Dowody, świadkowie zdarzenia: Moi widzowie na YT oraz znajomi na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro nie korzystałeś z nicku Scared tylko Scared|Existence to w czym problem, tamten się zwolnił ktoś skorzystał z okazji i sobie zrobił nick: Scared, jeżeli masz do kogoś pretensje to tylko do siebie. Jest możliwość rezerwacji więc mogłeś sobie wykupić na oba nicki i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam to 4 razy i nie wiem o czym piszesz... Moim zdaniem to tylko twoja wina. Tak jak Batonik pisał, było wykupić rezerwacje i tu i tu, i było by po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo interesuje ile masz "subów" xDDDD

Ogarnij mózg i napisz to jak człowiek.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.