Skocz do zawartości

Informacja o nowościach na BF4 !


Freezer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym, żeby wypowiedziano się tutaj przez osoby za to odpowiedzialne, na temat aktualizacji i nowości wprowadzonych na BF4.

Gracze na serwerze pytają a nawet administracja nic nie wie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór , panowie ja rozumiem że Goku jest w pracy nie ma czasu zajmować się serwerem i shadow ma swoje zajęcia jak każdy inny , ale może jakiś H@ znalazł by jakieś 2 min na rozświetlenie sytuacji co sie dzieję na serwie ? Nie chciałbym żeby ktokolwiek miał jakieś pretensję ale objaśnicie przynajmniej co się dzieje , bo ja sam nie wiem co mówić graczom , którzy mnie się pytają co się kur** dzieje . Z całym szacunkiem Sierpniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA DLA GRACZY :
Nowa aktualizacja polega na dodaniu rang z CS:GO (Nie wiem po co, to BF4...)
Dodaniu Vipów
Za monety, które zdobywamy za zabójstwa i wykonywanie celów mapy, możemy zakupić skiny :)
Jeśli jest coś, czego nie napisałem, proszę o dodanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to tak malo profesjonalnie, w dodatku aktualizacja w której są błędy, każdemu pisze, że posiada vip'a , zabójstwa się nie równają i w dodatku te rangi całkowicie nie potrzebne. Gdzie dokładna informacja o aktualizacji? Zero.
@
Nikt nie pomyslał o dodaniu zadań ktorych jest co prawda 26 to mozna je zrobić w kilka dni, a po wykonaniu ich wszystkich nawet nie mozna wykupić sobie jednej odznaki na IV poziomie ponieważ nie starczy nam tyle diamentów . Pozdrawiam

Edytowane przez Nastx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Nastx, zadań jest zbyt mało i nie tylko on na to narzeka.
Halo góra? Jesteście tam ? To coś z tym zróbcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NWN_LUZ

Widzę, że nie macie kompletnie pojęcia o tym modzie, to jest jedyny mod, a przerabianie go nie wchodzi w grę. Aktualizacja, a raczej dodatek jest w fazie testów, a Wy już spinacie o pierdoły. Może wymyślcie coś żeby tam graczy ściągnąć,a nie co Wam będzie lepiej.

Edytowane przez NWN_LUZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o tym mowa, później ludzie się dziwią ze nawet admini nie wiedzą o co chodzi, napisalem juz jeden pomysł jak przyciągnąć graczy. A chyba admini to też gracze więc tu chodzi o wszystkich nie tylko o nas. Nikt tutaj się nie spina po prostu chcieliśmy wyjaśnić tą sprawe bo nikt nie wie o co chodzi, rozumiem ze jest w fazie testów dlatego napisalem co wypadałoby poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktokolwiek wiedział o co w tym wszystkim chodzi było by o wiele lepiej. Wprowadzicie coś, nikt nie wie co mówić graczom, wszyscy mają to gdzieś.

Wystarczyło powiedzieć, wyjaśnić i już by było git.

Według mnie temat nie powinien być zamykany. Każda zmiana powinna być tu zapisana, by nie powtarzać tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o diamenty,to proponowałbym za 1,2,3 miejsce na mapie rozdawać diamenty np :5 ,3,1 . Bo w obecnym systemie po wykonaniu zadan nie damy rady kupić jednej odznaki na 4 stopniu,a widziałem takie coś na innych serwerach i było pozytywnie odbierane przez graczy
bo obecnie odznaka ze zdobytymi medalami jest niewykonalna,bo medalow nie ma ;/

Edytowane przez Bela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bela, jeśli możesz napisz to w dziale z propozycjami tego serwera, jak dla mnie dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.