Skocz do zawartości

Losowanie


krzesław

Rekomendowane odpowiedzi

Był reset serwera i zniknęło losowanie skrzynek na koniec mapy oraz głosowanie na nową mapę. Wróci to? I chyba te resety jakoś za często są. Człowiek nazbiera skinów, nabije rangę i trzeba zaczynać od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzesław']Był reset serwera i zniknęło losowanie skrzynek na koniec mapy oraz głosowanie na nową mapę. Wróci to? I chyba te resety jakoś za często są. Człowiek nazbiera skinów, nabije rangę i trzeba zaczynać od nowa...[/QUOTE]

W dodatku mam skin do deagle którego nie widać i ze skrzynek Pallet of present nie można otrzymać żadnego skina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie marihuana mi przypomniał, dzięki!
Naprawi ktoś te skiny? Żeby nie było znów, że wypada kosa a zamiast skina kosy mamy skórkę USP, wypada AK to mamy skórkę nożna i nim strzelamy... ko-me-dia.
Ogólnie rzecz biorąc to tak:
1. Losowanie skrzynki
2. Wybór mapy
3. Naprawa skinów

Edytowane przez krzesław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z racji tego, że ten temat nie jest zamknięty to napiszę tutaj.


Ktoś zajmuje się serwerem? Ktoś o niego dba?
Są skiny, które nie działają sam mam urban mp5, shadow daggersy neon rider, a niektórzy piszą że jest ich więcej. Klucze praktycznie nie lecą, gram 3-4 godzine pod rząd i jak wypadnie 1 to sukces. Da się zwiększyć odrobinę drop? Tak wiem, że mogę sobie kupić sVIPa i drop się powiększy ale z jakiej racji mam płacić za coś co nie działa (skiny)? To tak jakbym kupił samochód z klimą ale klima nie działa i coś tam jeszcze też. Brak adminów przez co ktoś lata sobie bezkarnie na wh/aim (nie raz pisałem na czacie, żeby ktoś wszedł i zbanował), dzieci co plują do mikrofonów bo ich zabiłem pominę bo można ich zmutować. Niech ktoś to ogarnie, fajny serwer, super się na nim gra ale takie "detale" psują rozgrywkę. Niech żadna osoba zajmująca się tym nie przyjmie tego jako atak na swoją osobę bo wiem, że brakuje w dobie godzin na ogarnięcie swoich spraw życiowych a co dopiero zajmowanie się grą, ale może jest ktoś młody, kto ma wakacje i warto nad tym pomyśleć? Pozdro wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o sprawdzenie tego i naprawę tego co nie działa ! Proszę o wiadomość PW z tym co Tobie nie działa i ewentualnie z innymi nie działającymi skinami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.