Skocz do zawartości

Beka :D


Pingiel10

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Cycki Madzi
Admin, który dał ci bana: Kondi aka H. aka Vonom$
Powód Bana: [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3680-Kondi&p=18737#post18737[/url] - wyjasnione.
Dowód w postaci dema/screena:
Data, Godzina otrzymania bana:
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:38897018
Komentarz: W skardze napisalem. Jezeli chca utrzymac bana to mozna skarge traktowac rowniez jako odwolanie. Jako ze jest to odwolanie to oczekuje dowodow na moj brak kultury. Obraze admina. Oczywiscie rowniez cos co by wyjasnilo dlaczego admin moze mnie prowokowac mimo ze od dawna wie ze dziala mi na nerwy a Ja nie mam prawa mu odpowiedziec. W temacie podlinkowanym gdybyscie przyjrzeli sie ssom jak i demkom moglibyscie przeczytac ze dopominalem sie reakcji adminow na U@ rowniez :D
Wydruk z konsoli: Nie jest potrzebny bo ban nadany przez strone.

PS. Produkujcie sie i tym razem dajcie mozliwosc odpowiedzenia na klamstewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak sie wysilaj bo nie dostanesz ub pozdrawiam V0N0M CHLOPAK Z GÓR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonom. Bez przesady.. Na ss'ach widać ewidentnie, że to admin prowokuje gracza.. Więc nie wiem skąd to przedłużenie bana.

[COLOR="#40E0D0"]Nie,widac wszystkiego na ss<ach sa świadkowie ja cwaniakowal na serwie!!.[/COLOR]

Edytowane przez V0N0M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenach nie ma wszystkiego. Napisałem że przedłużyłem bana za 'ssij' jak dostałeś go na 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa zamknięta, ban słuszny, a potem jeszcze odwalasz jakieś szopki na forum - wszystko jest tak jak być powinno misiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://www92.zippyshare.com/v/zBKC4HcK/file.html[/url] Prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec tematu ban jest sluszny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.