Skocz do zawartości

Beka v2


Pingiel10

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kondi16
Admin, który dał ci bana: V0N0M$
Powód Bana: Aktywny
Dowód w postaci dema/screena: To juz nie moja sprawa. To admin banujacy ma udowodnic ze ze stalym sidem wbilem na aktywnym.
Data, Godzina otrzymania bana: Dzisiaj.
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:38897018
Komentarz: Gracz steam nie moze wejsc na aktywnym banie ze wzgledu na to ze mam staly sid. Jezeli nie potraficie dac bana to juz nie moj problem. Jako ze nikt nie raczyl otworzyc poprzedniego odwolania od bana to dopowiem jeszcze tutaj to co chcialem. Skoro zostalem sprowokowany co nawet Moderator zauwazyl a moje "ssij" Bylo napisane duzo duzo duzo duzo pozniej po 2 banie i 5 kickach mozna wniesc ze jednak moje "ssij" a wczesniejsza prowokacja przerodzona w klotnie. Jako ze wszyscy sie trzymamy regulaminu na forum to coz. 2.4. Na serwerze obowiązuję całkowity zakaz bluzgania, obrażania, prowokowania, a także bezczelnego odzywania się do innych graczy. - Pytanie czy lubie w czoko po zgloszeniu gracza o takim nicku ze strony admina nie na miejscu. 1.4. Zakazuje się podszywanie pod innych graczy, a także posiadania obraźliwego nicku. - Podszywanie sie to nick taki sam jaki ma gracz. Nie podobny. Tak na prawde moglbym miec nick Kondi1 i to juz jest podobny nick ale nie podszywanie sie. Niestety rozczaruje wszystkich bo wedlug regulaminu UB sie nalezy Pozdro i beka.
Wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina V0N0M$.
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Kondi16
[AMXBans] Powod : ' Aktywny BAN '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 38897018 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 193.42.154.162 '
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu powiem Ci jedno. Może i nie mam prawa się tu wypowiadać, ale jesteś już spalony nic tym nie osiągniesz. Nie tylko mnie wkurzasz, ale i innych adminów. To już jest nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawa została już wyjaśniona, nie rozumiem po co zakładasz kolejny temat, [COLOR="#008000"]ZAMEK + ostrzeżenie[/COLOR]

PS. Jeszcze raz poruszysz ten temat i polecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.