Skocz do zawartości

XXXTENTACION1


abc1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: XXXTENTACION1
Admin, który dał ci bana: PARKOURGRCHW
Powód Bana: Wallhack
Dowód w postaci dema/screena: brak
Data, Godzina otrzymania bana: 08.07.2017
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:22968264
Komentarz: Poproszę o ciekawą rozpiskę od kolegi wymienionego powyżej, pośmiejmy się razem z tego wh ;)
Wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ParkourGrchw
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:22968264'
[AMXBans] Twoje IP: '109.232.27.214'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Demko : [url]http://www49.zippyshare.com/v/g4kQFVzz/file.html[/url]
2 Demko : [url]http://www49.zippyshare.com/v/ZcBfTuxA/file.html[/url]
3 Demko : [url]http://www49.zippyshare.com/v/msHkjNO0/file.html[/url]
4 Demko : [url]http://www49.zippyshare.com/v/8O8KI6kq/file.html[/url]

Oto demka z całego zdarzenia z dnia 08.07.2017. Proszę o wypowiedz innych adminów... Jak dla mnie to wh jest i naprawde duzo osob sie skarzy na gracza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wrzucasz demka, to wypadało by je rozpisać, takie info na przyszłość. Tak, więc je rozpisz i dopiero wtedy będziemy mogli porozmawiać, jak i wtedy inni gracze potwierdzą, że to zwykła, w miarę dobra, choć bez szału gra.

Jak już stwierdzicie coś, to dajcie mi czas na odwołanie się, bo będę dyspozycyjny jutro późnym wieczorem.

Edytowane przez abc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym demku cziter.dem widac jak gracz o nicku XXXTENTACION1 jest na dachu i patrzy w dół i celuje jak sie wychyli kolejny gracz.. Nagle schodzi z dachu i widzi gdzie kto jest lata po mace po mału i wybija graczy. nawet jak gracz kampił to gracz zbanowany wiedzial ze akurat w rogu kampi.. Jeśli za mało rozpisane to rozpisze z czasem z demka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisz wszystkie demka z czasami dokładnymi, nie będę oglądał wszystkiego i na wszystko odpisywał. Rozpisz akcje po akcji i ułatwisz mi jak i wszystkim sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cziter.dem
03:08 +/--
03:22 +b
03:50-03:54 +b
04:00-04:02 +b
cs_bikini.dem
06:53-06:59
cs_bikini3.dem
08:53-09:00 +b/--
09:14-09:20 +b/-
10:10-10:20 --
11:57-12:00 wh perfidne
cs_bikini4.dem
14:50:15:00 +b
15:36-15:40 czekal na przeciwnika za sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego, kolego, widzę, że za dużego doświadczenia w grze to Ty nie masz.. Rozpisałeś mi akcje, gdzie większość na słuch można pójść, z czego połowa to zwykły przegląd pola. Straciłem 15 minut na kontrrospiske, ale cóż, bardzo proszę.

cziter.dem
3:08 - zwykły przegląd pola -b
3:22 - było słychać jak leci, refleks, plus zobacz wcześniejszą rundę jak ubił mnie w tym samym miejscu, kwestia myślenia -b
3:50 - słychać go było -b
4:00 - śmieszne akcje rozpisałeś, na prawdę, co rundę tam ktoś był, zwykły przegląd pola -b

cs_bikini.dem
6:53 - chyba sobie żartujesz.. -b

cs_bikini3.dem
8:53 - -b
9:14 - -b
10:10 - tu nic nie ma
11:57 - tak jak zaznaczyłem na początku tej mapy, że pierwszy raz ją widzę(co pewnie słyszałeś, bo powtórzyłem to z 10 razy, że gubię się na tej mapie i nie wiem gdzie są hosty), tu akurat była sytuacja, że pobiegłem zobaczyć co tam jest, akurat się napatoczył jakiś botek, zbieg okoliczności -b

cs_bikini4.dem
14:50 - było go słychać, poza tym miałem zamiar zraszować tamtędy, więc logiczne, że tam się patrzyłem -b
15:36 - kup sobie słuchawki, bo na głośnikach to Ty gówno usłyszysz -b

Oczywiście należy się ub, nie ma ku temu wątpliwości, a kolega niech trochę popatrzy jak poruszają się gracze z większym stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie Ty decydujesz o swoim ub i nie powinieneś wypowiadać się w swoim podaniu o UB jeżeli nie zostałeś poproszony o głos, dzisiaj to bardzo, ale to bardzo uważnie sobie obejrzę i zobaczymy jak będzie z Twoim UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czysty, przejrzałem parę razy i w sumie tylko jedna akcja warta uwagi, aczkolwiek jeśli ub dostaniesz to będziesz pod podwyższoną kontrolą. Czekamy na SNICKA albo czerwonego. A no i tak jak kolega wyżej zauważył - nie pisz nie proszony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontr rozpiska to normalna rzecz :P Ja nie mogę przejrzeć demek bo mi nie działają te wh na kompie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontr rozpiska proszę bardzo, ale nie sytuacja w której banowany z arogancją, wręcz rozkazuje adminowi rozpisanie demek i piszę o jego kompetencji, szanujmy się :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanujmy się, ale rozpiska powinna być w poscie z demami. daliscie bana prawdopodobnie niewinnej osobie, ktora rozpisuje dema za admina i jeszcze na niego szczekacie. troche samokrytyki bo w piórka obrośniecie. jutro popoludniu obejrze sobie te demka- zeby nie robic offtopa to zedytuje ten post.
a jakim argumentem są skargi graczy na typa bo nie rozumiem? jak więcej nonsteamow mowi WH to znaczy ze jest bardziej winny? dowodem są dema i tylko na ich podstawie przyznaje sie bany.

Edytowane przez BOCIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem go pare rund i bylo kilka sytuacji kiedy wyglada to podejrzanie... Nie daje banów ze względu na innych graczy tylko mówie jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już poruszacie temat szacunku, minęło 5 dni, na 99% serwerowni decyzja jest podejmowana w maks 48h. U Was nawet nikt nie wypowiedział się tak na prawdę na temat, tylko sranie w banie co mogę czego nie lub obejrzę zaraz, wiec się bój, a tak serio to mijają godziny, a Wy nadal nic. Nie wiem czy tak ciężko poświecić 15 minut wieczorem po pracy na krótka rozpiskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu UB proszę, jestem na telefonie. Zapomniałem napisać. Odbanowac i pilnować !!!

Odbanowalem

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.