Skocz do zawartości

Pytanie o jedną z odznak w modzie BF4 Cs 1.6 Nuke/Dust/INF


filipek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... chciałbym się zapytać o 1 rzecz. Mój nick to filipek99. Kiedy grałem na serwerze BF4 NUKE/DUST/INF i spełniłem wymagania dotyczące odznaki IV stopnia za strzelby (300 zabić strzelbami i przynajmniej 4 zabicia strzelbami w rundzie)... nie dostałem jej. Mam nadal dopiero III stopień. Nie wiem czemu. Możliwe, że to tylko moja głupota, ale i tak chciałbym się dowiedzieć, czemu nie dostałem tej odznaki. Proszę o szybką odpowiedź nawet jeżeli to pytanie może wydać się idiotyczne.
Screeny, które potwierdzają to, co mówię są tutaj (oczywiście w formacie WinRAR):
[url]http://www95.zippyshare.com/v/8xZWGxL2/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie wczytało po prostu, tak czy siak i tak trzeba poczekać na opiekuna serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dziękuję za odpowiedź... problem w tym, że to trwa już 3 dni.... ale i tak dziękuję. Bardzo chciałbym wiedzieć czemu to się nie wczytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko tylko mam, troszkę idiotyczne ale jednak. Czy wbiłeś te 4kille w jednej rundzie po wbiciu 300killi? Bo wydaje mi się że najpierw trzeba wbić 300fragów i potem dopiero przynajmniej 4 w jednej rundzie :)

[COLOR="#008000"]Ma potwierdzone, zobacz na ss[/COLOR]

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiele nie mogę zrobić w tej sprawie, ale nie traćmy nadziei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz udokumendowane, że zrobiłeś 300 killi strzelbą, ale nie ma informacji, że zabiłeś po tych 300 killach 4 osoby ze strzelby.
Zabij 4 osoby i sprawdź czy Ci dodało. Zamykam

P.S. Jak coś to PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.