Skocz do zawartości

Zasady to Zasady


PiotrGrchw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was pytanie jesli mikro jest 16+ lub po mutacji to dlaczego moga rozmawiac? Co zwroce uwage,jesli nie reaguje to zabieram glos a za to inny gracz go odbanowuje jak dziecko pisze od mutuj mnie???? To jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koleś ci gada głupoty to mutujesz. Jeśli gada odnośnie gry to nie mutujesz.
Z mojego doświadczenia, wystarczy jak upomnisz takiego gracza i mu wytłumaczysz to w większości przypadków będzie siedział cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej. Jak tak, to tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja osobiście mutuje jak jakieś dziecko wydziera ryja bez opamiętania ale jak czasem 14 latek sie odezwie z infem to tylko binda daje i jest raczej juz cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze leci bind czy tam jakieś ostrzeżenie, jak nie daje efektu to mute i koniec :p I nie patrzę czy jest ogarnięty, nie spełniasz warunków rozmowy na chacie głosowm to masz zawsze zwykły chat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robie. Ale dzieciak napisal zeby go odmutowali i jakis admin go odmutowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to średnio troche, tak nie robimy :P W sensie tak jak ten drugi admin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jakis admin" xD a pewnosci nie masz ze po prostu sie mapa przeładowała xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo wyswietlio admina taki i taki unmute-oddal glos graczowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, podaj nick admina zatem :) nie jestesmy tutaj anonimowi i podpisujemy sie pod swoimi decyzjami wiec chce wiedziec dlaczego odmutowują dzieciarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnosc i to nawet na hltv widac. Nie było przeladowania mapy ani nie walnął reconecta :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinaa.

To na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przesadzają dzieciaki z mikro powinna być większa kara a nie tylko mute:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dostana bana na te 30 minut to i tak wejda i cisna lub dra sie przez te mikro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziales ze pozniej dalam mu odrazu mute? :D po prostu wiem ze santus to stary byk i nie wiedzialam czemu go zmutowales...dopiero pozniej ogarnelam ze chyba jego syn gral i sie odzywal wiec odrazu go zmutowalam, po co tyle krzyku XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: Po co robić z igły widły ? Jest steam , jest teamspeak..

Jeśli by wyszło coś nie tak , możecie zawsze się zgłosić do mnie bądź: Opiekuna/JH@/H@/WEB/HB :)


Zamykam.

Edytowane przez kieras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.