Skocz do zawartości

Propozycja zmian


Bela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,proponuje na serwerze dodać kilka zadań w dzienniku,bo zrobienie ich to pare dni roboty oraz dodanie medali nagród za nie np 3diaxy za 1 miejsce,2 za drugie i 1 za 3 miejsce,ew system 5,3,1. Bo obecnie nie da sie zrobic kilku odznak,więc wypadałoby to poprawić.


I jeszcze wypadałoby wprowadzić opcje /konto,bo co chwila ktoś wbija na ludzi z topki i sie pod nich podszywa,pod samego Janka podszywają sie z 5x dziennie : >

Edytowane przez Bela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dwie pierwsze propozycje są dość dobre, a co do opcji /konto jestem na nie, jak ma podszywkę niech kupi sobie rezerwację nicku - jest coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dodanie jeszcze 20 do 50 zadań zaciekawiło by graczy. Zadania można powtarzać z poziomem trudności np 1. 100 zabójstw 2. 300 zabójstw 3. 500 zabójstw itp. (Tak, żeby nie było zbyt łatwo i za szybko ^^) Urozmaicenie serwera doprowadzi do jego lepszej frekwencji
Mam nadzieję, że góra jakoś się do tego odniesie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem juz to wczesniej z tymi odznakami, dalej cisza. Zgadam się po wykonaniu wszystkich zadań nie mamy wystarczająco dużo diamentów, nawet na jedną odznakę 4 stopnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie cierpliwi, już nie długo (w weekend) będę wiedział co mienimy na serwerze. Na pewno zostaniecie poinformowani ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie Propozycje jak najbardziej na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bela']To może jeszcze jakieś konkursy topki czy coś?bo wieje nuda na serwie[/QUOTE]

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3888-KONKURS-MILIONER[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej prosze o dodanie opcji /konto wchodze na serwa po dniu nieobecności i nie dość że mi troche monet ubyło i diamentow pare,to jeszcze w topce doszlo mi 30 zginiec i 0 killi,no ręce opadaja, ja rozumiem ze serwer musi na siebie zarabiać,ale gracze na tym cierpia i w takim ukladzie ten konkurs na monety to bez sens,bo jakiś cymbał moze ci wejsc na konto i juz masz po monetach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.