Skocz do zawartości

Propozycja


★.:: XtremE ::.★

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) pisze w sprawie rozbudowania serwera V4 aby dodac wiecej misji :) wplynelo by to na graczy gdyz wiecej uwagi poswiecali by na wykonywanie ich a frekwencja na serwerze by wzrosla :) Mozna takze wgrac wiecej skinow :) moim zdanie tez przyciaga to graczy :)

Co do serwera przydalo by sie wylaczanie modeli za pomoca /modele bardzo by sie to przydalo oraz proponuje zastosowac na probe menu kosy /knife :) cos takiego jak na 4Fanie :)

I prosba o dodanie nowych mapek :) oraz ukrycie css_india w losowaniu by nie bylo chaosu na serwerze. Jeszcze jedna propozycja . proponuje zrobic cos takiego jak gracz wchodzi na serwer aby sie wyswietlalo kto chodzi :) Np. Svip [4FUN]FRY2J3R wbija na serwer itp.

Chce aby ten serwer w pelni funkcjonowal i przyciagal duzo ludzi :) Jest to naprawde swietny serwer a frekwecja naprawde wzrasta wiec chce zebysmy go rozbudowali i dali graczom satysfakcje gry na naszych serwerach jak nigdzie idziej :) Tak aby gracz wchodzil z usmiechem na twarzy i cieszyl sie gra na naszych wspanialych serwerach :)

Pozdrawiam [4FUN]FRY2J3R :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Kolano.! _/

Moim zdaniem dobre propozycje narzucił FRY2J3R, aby rozbudować server. Dla nas to jest kilka małych zmian, a dla graczy którzy, wejdą to są duże, ułatwienie gry.

Nowe skiny, którymi gracze mogą się wymieniać, myślę że by przyniosły zmiany ( ilości osób) na serwerze.

Ukrycie Mapy css_india jak najbardziej, jeste za duzy chaos podczas tej mapy.!

Mam nadzieje, że nasze wpisy i prośby zostaną zaakceptowane, i będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam Guofa _/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do misji to się zgodzę, można by to troszeczkę rozszerzyć :D

Nie wiem czy /knife ma sens na go mod - nie wiem jak to będzie grało ze skinami do kos :D

css_indie to porażki są, grywalne mapy gdy nikt nie używa AK itp, były prośby o wyłączenie VIPA na tych mapach, ponoć było to do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.