Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio bardzo często przyglądam się forum no i stwierdzam fakt ze nikt z graczy nie korzysta z niego czyli z forum. Siedzi tylko ciągle administracja czyli HB,WEB,H@,OPIEKUNOWIE,MODERATORZY. nawet adminom serwera się nie chce zaglądać na forum.

Moim zdaniem trzeba by było wprowadzić trochę zmian.
1.Przede wszystkim jedno i najważniejsze !!! ZMIANA SILNIKA FORUM...... vBulletin odszedł do lamusa z jakies 2 lata temu. Nikt oprócz naszej sieci i 2 konkurencyjnych z których Nasza administracja się wywodzi nie korzysta z tego. A przyglądając się na sieci moim zdaniem które nie maja potencjału maja większa aktywność na forum niż my....
Również forum jest mało czytelne. To nie jest tylko moje zdanie a osób które na nasze forum prawie się zdecydowało ale jednak zostały na konkurencyjnych sieciach.

2. Ogarnięcie administracji. Wiem że już jest lepiej. Do naszej administracji doszło dużo nowych moderatorów i opiekunów. Widać ich aktywność ale to tez nie to.
Powinniśmy mieć osoby od właśnie stanowisk typu organizator konkursów, redaktor.

3. Konkursy które są do osiągnięcia przez graczy a nie ze tam widziałem 100 fragów. Zwykły gracz który wbił dopiero co na siec na pewno czegoś takiego nie osiągnie i to bez vipa.

4. To zabrzmi dziwnie ale jednak jak są kobiety na sieci to są i przedstawiciele innej płci, a o co mi chodzi ? Vipy dla Kobiet. Pamiętam jak to dzialalo na inne sieci na ktorej byłem. Kobiet od groma bez reklamy na naszym serwie 31/31 naprawde.


A i propozycja dotycząca serwerów

5.Likwidacja Serwera DD2 unikat, ZM, bf4. Dlaczego ? Brak aktywności. Brak opiekuna. Nikt tym sie nie zajmuje jest bo jest. Powinno być tak ze jak tworzymy serwer to odrazu do niego opiekuna. a nie ze stoja nie wiadomo pomoc.

6.Przydałby się ktoś jeszcze do pomocy z osób technicznych. Wiem ze ciężko taka osobę zaufaną znaleźć teraz ale jednak przydałoby sie bo słyszałem wiele o tym ze to jest nie zrobione i tamto itd. a było zgłaszane.

Czekam na wypowiedzi lub zamkniecie tematu przez h@,weba lub HB.



/EDIT Zauwazylem ze ci co siedza na tsie zajmuja sie forum...... taka moja opinia....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmiana silnika ? Tak , może w końcu odejdziemy od niego... Jest on trudnym silnikiem , prostym , niczym się nie wyróżniającym się.. Bezpieczeństwo to też nie jest jednak jego mocna strona , widać to było niejednokrotnie.;) Może inny silnik okaże się strzałem w 10!

2.Doszło i opiekunów i moderatorów , ale musimy zachęcić samą administrację by coś ruszyło , bo przesiadują te same osoby i nikt więcej poza nimi , chyba , że jest temat (ban/skarga)..
Może jakieś spotkania na ts3 dotyczące serwerów i zmian + same spotkania towarzyskie po prostu lepiej się poznać bo tu jednak niestety też jest ta sama ekipa.:)

3.Tu przyznaje rację Norbertowi :)

4.Tak od zawsze wiadomo , że dla graczy (nerdów) kobiety na sieci są czymś "wow". Dlatego darmowe Vipy dla kobiet są jak najbardziej za ! :)

5.Likwidacja serwerów DD2 unikat / CodMod / ZM / bf4 też na tak a dlaczego? Powinniśmy wkładać jak największy wysiłek w obecne serwery a nie tworzyć nowe.. Musimy ogarnąć podział aby wprowadzić harmonię , wyłonić "potencjalnych" opiekunów , jh@ aby to jakoś funkcjonowało.. Bo jednak zaczyna nam się to trochę walić na łeb na szyję ;/...

6. O osobę techniczną mega ciężko a może by tak zaangażować no nie wiem Boziaka jeśli by się zgodził w większość serwerów.. :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dd2 unikat jakoś tragicznie nie jest... Co prawda grają tam same dzieciaczki prawie, ale równie dobrze mogliby dopełnić (32/32) pierwotnego onlydd2.
Vipy dla kobiet - jestem za. :) Tylko ten skin mógłby być wyłącznie dla lasek.
Forum stylistycznie na mierną, tzn. skórka fajna, ale to rozciągnięcie irytujące. Za każdym razem muszę pomniejszać stronkę albo bawić się suwakiem. :P
A z tym konkursikiem od Matuza, no może faktycznie troszku mniej fragów... Przemyślałam i stwierdzam, że przedziały: 60 - III, 75- II, 80 - I, są GIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creator nie zrozumialem, serwery sa fajne tak ale po co je robic po to aby były. Lepiej najpierw zrobic 1 rozkrecic go tak ze potem reklama to tylko za 5 zl a nie za 25-50. a potem zajac sie 2 serwerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się. Silnik jest przestarzały i obecnie prawie nikt z niego nie korzysta ;)
2. Tak jak napisał Kierasek ;) Ciągle siedzą te same osoby, nikt nowy nie zagląda na forum.
3. 100 fragów to za dużo ale jakby dać trochę mniej na 100% ktoś by skorzystał! :)
4. Bardzo dobry pomysł Norberciku :P
5. Nie, nie, nie. Likwidacja?! Coś ty. Wystarczy ogarnąć OP i paru adminów i postawić serwer na nogi. Nie ma potrzeby go likwidować skoro można go jeszcze reanimować.
6. Jest bardzo dużo rzeczy do naprawy na serwerach i forum, lecz obecnie nikt się jakoś za to nie bierze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej zrezygnowac z tych serwerow i zrobic jeden dopiero pozniej nastepny i tak dalej bo widac jak to wyglada na 1 sie sypie na 2 tez i potem nie chce sie robic ani 1 ani 2 ani zadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że żeby załatwić to co byśmy chcieli powinniśmy się jeszcze, może ostatni raz spotkać na TS wśród administracji (w bardzo niedalekim terminie) i na ten temat porozmawiać. Jest kilka - kilkanaście osób gotowych do pomocy i dalszego ciągłego rozwoju sieci, a to czy ta pomoc zostanie wykorzystana czy nie to już zależy od LUZa. Tym nie mniej są tematy, które powinniśmy obgadać, nie ogólnie na forum - tylko we własnym gronie bo ilość rzeczy, o które "my - administracja" walczyliśmy by były nie są (pewnie z różnych względów) robione, co z kolei wprowadza wśród nas niepotrzebną frustrację.

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zróbmy szersze spotkanie - ze wszystkimi z administracji i graczami, czy inaczej "fanatykami" naszych serwerów. Niech powiedzą czego chcą. Bo pisząc, krótkie posty ciężko wszystkie zależności wytłumaczyć chociaż oczywiście można, patrz przykład niżej.
1. Forum jest fatalne.
2. Powinno się zrobić porządki na wszystkich stanowiskach.
3. Nikt nie naprawia serwerów.
4. Admini są wqrzeni na bezczynność góry.
5. Potrzebne są zmiany.
Te 5 punktów oczywiście są tylko przykładem i nie należy ich odnosić do rzeczywistej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci zaszkodzi zmiana na IPB/IPS ? Bo nie wiem. A moze to jednak dobry pomysl ?. Forum wyglądem jest gitez na pewno lepiej niz wczesniej ale eh...


/EDIT. Jednak nie edytuje. Opowiem tylko przy webach i h@ j@ opiekunach i moderatorach na tsie.
Od dzisiaj bede zapisywal sobie + jakies z ipb.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt forum się rozjeżdża, to moja wina. Nie jestem pewny czy będę w stanie to naprawić. Być może zrobię inny styl bardziej łagodny i postaram się zrobić go bardziej skalowalnego pod różne rozdzielczości. Aktualny styl jest pierwszym jaki kiedykolwiek robiłem.

Mi sie vbulletin podoba, i nie jestem za zmiana silnika, a mogę sie najwyżej zgodzić że styl nie wyszedł rewelacyjnie.

[SIZE=4]Chciałbym sie dowiedzieć co sie według was zmieni gdybyśmy zmienili vBulltin na IPB ??
Podajcie mi parę przykładów bo tego w ogóle nie rozumiem.
Czego nie ma w vBulletin co jest w IPB? [/SIZE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie sorry slabe podejście bardzo. Robisz siec dla Siebie czy dla Graczy ?! Zastanow sie bo ludzie tutaj siedza aby cos zmienic, proponowac, tworzyc społeczność ale widac ty chyba nie. Najwidoczniej uzytkownicy nie maja zadnego wpływu na rozwoj sieci wiec sie beda zwijac.. proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ta twoja lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dodatki. Napisalem edit ze powiem jak nazbieram.
Głownie to cos aby przyciagnac na forum.

Reputki, topki itd. Coś zeby ludzie rywalizowali o to co jest na forum ale dobra. Przy najblizszej rozmowie z Luzem to powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i co przemawia za ipb wiecej technikow !!!!!!!!!!!! Sam albert nie da razy wszystkiego ogarnąc!!!!!
Sam tak mowiles Luz ze nikt nie chce się podjąć nawet za kase NASZEGO SILNIKA

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj i wczoraj rozmawiałem oraz pisałem z Privem. Wprowadzamy powoli roszady przyszło dwóch nowych modków + jeden opiekun a chcemy aby na każdym serwerze był opiekun oraz trzeba pomyśleć nad jh@ bo jak sie nam ludzie wykruszą to nie będziemy na łeb na szyję wybierać chybił trafił , muszą być to przemyślane decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały post nie ma tak na prawdę sensu, jeden wielki harmider... To wszystko trzeba omówić na ts3, bo w ten sposób to można sobie skargi rozpatrywać, a nie podejmować decyzje dotyczące forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.