Skocz do zawartości

No czesc 8)


Hansel

Rekomendowane odpowiedzi

[FONT=Comic Sans MS]Witam! Mam na imię Rafał i mam 14 lat. Interesuję się komputerami, jestem "muzykiem" od 7 lat (gram na dwóch instrumentach) i CS:GO (Drużyny, mecze, ogólnie jestem ze wszystkim na bieżąco) Lubie pokopać w nogę i pojeździć na motorze czy quadzie. Myślę że dość dobrze posługuję się Polskim językiem :> W Gry komputerowe zacząłem grać w wieku 6 lat, pierwsza grą był Counter Strike (Nawet nie pamiętam która wersja :P) Od tamtego czasu z dłuższą kilku-letnią przerwą gram do teraz. Moja kariera w CS:GO zaczęłaby się w 2013 roku ale blokował mnie komputer i zacząłem dopiero od 2015r. "Adminem" pierwszy raz zostałem w 1.6, później jak z płatka byłem nim na kolejnych sieciach aż do 2016 roku, miałem zaszczyt mieć tą range w najlepszych/najpopularniejszych polskich sieciach. W CS potrafię w miarę dobrze dogadać się z teamem po Angielsku, w ekstremalnych sytuacjach nawet Rusku :D (Co mnie dziwi bo w szkole kończę na 3) :/ Dobra koniec gadania, jak będziecie chcieli pogadać czy bardziej mnie poznać, odsyłam na CSGO Only DD2. Także jeszcze raz Cześć![/FONT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, z Ciebie troche taki człowiek renesansu ^^ A na czym grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.