Skocz do zawartości

Witam


Trzy-Kropeczki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Vip'em na tym serwerze . Wysłałem wiadomość sms przyszedł mi kod wpisałem go tak jak mi kazano i dalej nie mam proszę o pomoc :)

Jeżeli trzeba Steama : Trzy-Kropeczki

Jeśli trzeba będzie podać ten kod to go mam.

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez dudeknh2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie mapy powinno działać. A po drugie powinieneś podać steam id a nie Nick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam ID : [url]http://steamcommunity.com/id/[/url]
kacperdudek
/

Vip po zmianie mapy i po odczekaniu dalej nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś u kogoś vipa czy automatycznie? Jeżeli automatycznie i trze było podać SID to się nie dziw że Ci nie działa. To co podałeś to nie sid.

Jak sprawdzić swój SID?

Włączasz byle jaki serwer CS:GO (Nawet na boty) i w consoli pod ~ piszesz "status"
I to "Steam 0:0xxxxxx" to twoje Steam ID Ewentualnie na jakiejś stronce, np: [url]http://steamidfinder.com/[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem vipa na serwerze pod komendą !sklepsms .

Tutaj już tym razem dobre Steam ID: STEAM_1:0:143716767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego SID'a nie podawałem klikłem Steam ID to (na to konto) i zawsze to działało jak kupowałem wysłałem sms pod taką treść jak mi kazano w !sklepsms przyszedł mi kod wpisałem go
na chacie (y) jak go wpisałem wyświetliło mi się , że proszę czekać potem pokazała mi się taka informacja:
[sklep sms]
była ona bez żadnej treści no nie wiem może coś pomożesz napisałem chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.