Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na Kolejarz !>1910<!


Sabian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Sabian.
Godzina, data zdarzenia: 19:00 03.08.2017
Mapa: de_eldorado
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Kolejarz !>1910<!
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Gram na eldorado, normalnie biegam i nagle ban "ochlon". Byłem zaskoczony, bo mikro nie uzywalem, nie pisalem nic. Piszę do admina Kolejarz i wkleję chętnie rozmowę ze STEAM, bo zarzucił mi, że napisałem "cwel jebany", co kompletnie nie miało miejsca.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Rozmowa na steam z danym adminem.
Kolejarz !>1910<!: /
Kolejarz !>1910<!: ?
Sabian: za co?
Sabian: klinelo mi y i cos wciskalem i nagle ban, patrze, a tam nic nie ma
Kolejarz !>1910<!: za "cwelu jebany"
Sabian: to sie nazywa cwel jebany?
Sabian: *DEAD* Sabian. : cewel kamoi]
Sabian: mialem y i bindy wciskalem i niechcacy napisalo
Sabian: ale gdzie tu "cwel jebany"?!
Kolejarz !>1910<!: jeden chuj
Kolejarz !>1910<!:
Kolejarz !>1910<!: odpoczniesz
Kolejarz !>1910<!: ;p
Sabian: no wyjasnij, bo bana dajesz i nie wiadomo za co?
Sabian: aha odpoczne? to chyba skarga musi lecieć, jak sobie bany rzucasz, cieszysz się jeszcze i do błędu się przyznać nie potrafisz

Proszę, cała rozmowa, gość świeżo admina dostał, a widać co robi, pozdrawiam jak dzieciom takie funkcje dajecie, kompletny brak myślenia.
Proszę o rozpatrzenie skargi oraz UB, gdyż nikogo nie obraziłem i jak pisałem w rozmowie w trakcie gry wcisnąłem y niechcący a używałem bindow, poza tym mam rękę w ortezie i gram 1 ręką na klawiaturze, stąd nieogarnięcie.....
Pozdrawiam!
Sabian

Specjalnie dla Ciebie SNICKERS, to admin powinien miec dowody na bana w pierwszej kolejności, a ma Was wszystkich tak w d*&e, że nawet się nie ustosunkował do tematu i pokazywałem tu jakie rzeczy mi pisał na steam, zwykły dzieciak, a Wy zamiast wyjaśnić sytuację zamykacie temat.... Prosze foto, więcej ogarnę.
[ATTACH=CONFIG]357[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skargi, o co temu ... chodzi ? :D
Dostał bana za wyzywanie gracza i tyle w temacie.
A to co on mi i ja jemu pisałem na steam to pozostaje w ciemnej d###e :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tą wiadomością pokazałeś, że kompletnie się nie nadajesz i prezentujesz całkowity brak myślenia.
Idąc Twoim tokiem myślenia to możesz połowę serwa wybanować, bo "i tyle w temacie"....
To co pisałeś mi na steam wiele pokazuje o twojej osobie i sytuacji całej wokół bana, prawda jest taka, że na samym starcie pokaząłem Ci tekst za który rzekomo bana dostałem to się śmiałeś z pomyłki i stwierdziłeś, że odpocznę, dowody są w dodatku po tym jak później do mnie pisałeś na bezczela plus pytania co zdzialałem, wychodzi cwaniakowanie na zasadzie "bo mam admina, rządzę"....
Nie chce mi się wierzyć w Twoje 19 lat, bo jak miałem te 19 lat to trochę inaczej to wyglądało.

PS: Dla Ciebie to "temu" PANU ;) Te kropki to sobie przed swoim nickiem stawiać możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejarz, nie chcielibyśmy więcej widzieć takiej sytuacji.
Następnym razem jak ktoś coś mówi na mikrofonie najpierw go poucz a potem mute. :) Unikniesz tym sposobem takich skarg.
Jeśli Ci pisze zrób screena, a to co jest na steamie w stosunku do naszych graczy także jest brane pod uwagę.
Traktuj to jako pouczenie.

Sabian Ty też się ogarnij, najlepiej zachowaj pełną kulturę a w przypadku obrażania, odgrażania przez administratora zrób screeny i sprawa szybciej zostanie załatwiona.
Jeśli macie z tym jakiś problem, proszę o pw lub steam.
Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.