Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina (CZOKOMOKO)


V3n0m

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: V3n0m
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Czokomoko (bierze głęboko)
3. Powód skargi: brak doświadczenia, brak kompetencji, nie słuszny ban
4. Dowód rozpisany ss/demko: Demko wstawie jeżeli hltv będzie naprawione kiedyś tam, a w tej że sytuacji mogę podać że pomaganie po czasie przygotowania może liczyć się z zabiciem gracza strony CT przez zombie... W regulaminie nie obchodzi się to z banem
5. Czego oczekujesz: degradacji lub skrócenia niektórych flag umożliwiających banowanie graczy

Z mojej strony dodam że to nie pierwszy raz od tego gracza gdy poczuwa się na tym stanowisku... htfu brak doświadczenia pokazuje i ulega by się to zmieniło bądź narzuca na tego gracza jakiegoś "opiekuna" który ogarnia regulamin bo bez przesady k***a ban za zabicie przy pomaganiu ? czas minął nie zdążyłeś nie musisz pomagać pacanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta skarga nie ma sensu. Obrażasz tu admina i akurat jest ban za zabicie przy pomaganiu.Prawie każdy admin za to banuje więc ban słuszny. + jak na razie brak ss/demka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Wojtson']Moim zdaniem ta skarga nie ma sensu. Obrażasz tu admina i akurat jest ban za zabicie przy pomaganiu.Prawie każdy admin za to banuje więc ban słuszny. + jak na razie brak ss/demka[/QUOTE]

Demka bd brak bo nie ma możliwości z tego co wiem przy respieniu go odczytania i nie ma tego w regulaminie przeczytaj dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to że go obrażam to zachowam dla siebie i nawet niech dostanę za to bana, bo regulamin nie przewiduje za zabicie na pomaganiu bana XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że każdy admin banuje za zabicie na pomaganiu zapytaj się innych adminów + jak by ciebie zabili na pomaganiu na 100% byś gadał żeby ten typ dostał bana.

Edytowane przez Wojtson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny, nie wiem gdzie widzisz problem V3nom. Gdybyś umiał się zachować to nie byłoby żadnego bana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.