Skocz do zawartości

Rezygnacja


Kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
W dniu dzisiejszym rezygnuje z funkcji Opiekun Serwera.
Jak to napisała pewna osoba napisała mi, że jak nie potrafię rozpisywać demek to na uja pcham się za opiekuna? (Sam się nie pchałem, ale spox) XD A po drugie mówiłem, że nie potrafię.
Chciałbym by nadana mi była ranga gracz. Bo skoro demek nie umiem rozpisać to jak ja rozpoznam czita?! LUDZIE ZŁOCI! xD
Dziękuje za ten "czas" jako opiekun.
Z poważaniem, Kondi.

Edytowane przez Kondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej Rezygnacji Typie yyy Nick gościa na ts mówisz i pogadam z nim ^_^ Kondycji nie bedo mi bić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnujesz tylko z tego powodu, bo ktoś Ci napisał, że nie umiesz demka rozpisać? Nie ma takiej opcji kolego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondi weź się ogarnij :D Jaka rezygnacja, od kiedy Ty sie tak przejmujesz tym co ktoś mówi? Nie rezygnujesz bo bardzo dorbze sobie radzisz, nie ma takiej opcji nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już postanowiłem, że odchodzę zdania nie zmienię. SolariS, albo inny z góry proszę zabrać kolorek i uprawnienia do bansa. Dziekuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie moja ostateczna i w sumie najlepsza decyzja jaką podjąłem.. Rezygnacja odrzucona a dlaczego ?

Ja sam przekazywałem obowiązki Kondiemu i jeśli się ktoś ma do niego czepiać , to proszę zgłosić się do mnie.. :)

Rozpisać demko nie każdy umie dobrze ? Bo wątpię , że większość osób nie potrafi rozpisać demka..

Zamykam temat bez dyskusji a jeśli ktoś ma problem , niech zgłosi się do mnie..

Ostateczny post w moim wykonaniu w takiej sytuacji..

Dziękuje ! Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.