Skocz do zawartości

AGHz White


siwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

- Data i Godz: 20-08-2017 23:00
- Mapa: am_inferno_v
- Link do dema: [url]http://www87.zippyshare.com/v/8OCEbrqs/file.html[/url]
- Steam ID/ IP czitera: 12086 STEAM_0:0:226276479
- Nick czitera: Aghz White
- Rodzaj czitu:Wallhack
Zastanawiam się kto dał admina człowiekowi który nie po raz pierwszy używa wh gracze się skarżyli ja też nadmieniałem adminowi lecz rozeszło się po kościach server na tym traci
Nie pozdrawiam Admina o nicku Aghz White

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to są dowody? Bo skanuje i strzelam banie? Od początku mojego bytu na tym serwerze zawsze się doczepiasz i dogryzasz czymś każdemu.
Nie jestem pewny ale na steamowej wersji cs'a nie da się cheatować no chyba że jakieś płatne ale mniejsza, moje doświadczenie w tej grze wynosi 11 lat, więc skoro wykorzystam troszkę umiejętności to nie zaszkodzi prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to ze zrozumieniem.


Po 1.Nie TY jesteś od tego żeby mówić mi kogo mam przyjmować na admina a kogo nie.
Po 2.Kup steam i wtedy się wypowiadaj przyjacielu.

Edytowane przez ŻeJa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nie wiem co powiedzieć MLG SKANY WOW YYY CHITER. [COLOR="#FF0000"]NIE.[/COLOR] Jak dla mnie "taktyczne" skany na tej mapce Ja również gdy zdarzy mi się zagrać ową mape skanuje tak ponieważ jest to logiczne że ktoś musi stać za ścianką .. W Tym demku w sumie nie widziałem ani jednej "przypałowej" akcji wiec jak dla mnie zbędny temat.


Ale na wszelki wypadek poproszę [COLOR="#FF0000"]Solarisa[/COLOR] aby zobaczył owe demko.

Edytowane przez Aluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przyjacielu nwm kto ci powiedział że na steam nie można się odpalić
2. Jak 11 letnie doświadczenie pozwala ci widzieć przez ściany to ty weteran jesteś :eek: Od początku byłeś odpalony powiedz mi dlaczego gdy zawsze wchodzi Arctic twoje staty spadają z 40:5 do 40;20 dla mnie to oczywiste że grasz odpalony gdy tylko jest okazja wielu graczy to zauważyło mam nadzieje że się wypowiedzą i znajdzie się jeszcze jakieś inne demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka , widzę że demko jest za krótkie by jednoznacznie stwierdzić. Skarga odrzucona.

/zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.