Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Admin który nie zna zasad


KIL33R[t]MACHIN3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Scaredus
Godzina, data zdarzenia: 10:00-10:30
Mapa: css_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: ( ADMIN) franklin czy jakoś tak
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: niema
Opis sytuacji: jest 5vs5 plantuje na B zostaje sam na 4 moge ugrać clutcha a Pan beznadziejny ADMIN daje kick z podpiskiem "only A" wsm to jakiś słaby ten admin 3 miesiące ponoć jest a nie umie nawet pewnie grać bo dał mi kicka po tym jak go zabiłem :p ja mu pisałem że wiem lepiej co i jak na serwie bo na serwerach luzowni gram 2 lata a na cs go mod v4 od początku roku praktycznie.... i dużo starych osób mnie zna z różnych nicków a pozatym nagrywam na YT z cs:go mod v4 no to..... dla mnie admin ch*ja warty pozdrawiam cieplutko wraz z rodzinką :*
Dowody, świadkowie zdarzenia: gracze którzy tam byli

SR ZA ORTO ALE NO PISZE NA SZYBKO
PZDR 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :D Za dużo władzy dostał i robi co chce dziś napisałem po prostu że nie umie grac i dostalem kicka z powodem obraza admina ;)) za takiego admina to ja dziekuje i prosze o degrada dla tego delikwenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za otwarcie, ale...

Nie bądźmy tacy nietykalni kurna chata.
Każdemu się zdarza coś pominąć, może liczyć nie potrafi?
Argumenty słowne, to troszkę za mało, ale jeśli sytuacja miała miejsce, to dobierajcie tych @ trochę dokładniej. :) Sam odbiorca skargi nawet się nie wypowiedział... BEZNADZIEJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też miałem z tym samym adminem dziwną sytuację , otóż na mapie aztec zostałem ja vs Admin Franklin , w drużynie ct było 2 graczy a admin sobie poszedł i zaplantował pake na bs B. Uważa siebie za osobę która wie wszystko o tym serwerze , a nie zna nawet połowy zasad csa. Jeszcze jedna sytuacja była , że był vote na mape jak to zawsze jest. Została wybrana mapa awp india. A admin po zmianie mapy bez żadnej konsultacji z graczmi postanowił sobie zmienić mape na css_assault...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.