Skocz do zawartości

Uwaga do ARCTIC WARFARE POLICE


Krzychuu#noskill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Otóz jest sprawa, dostałem niesłusznego bana na multiarena od ARCTIC WARFARE POLICE, ponieważ złamał on regulamin dając mi takiego bana. Punkt z regulaminu jest następujący
1.5 Zakazuje się "rushowania" przeciwnika do 15 sekund po rozpoczęciu rundy.
Ja dostałem takiego bana :

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ARCTIC WARFARE POLICE
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'raszujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:448306250'
[AMXBans] Twoje IP: '89.76.196.236'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'Krzychuu#noskill' dostal bana na '30 minut'.
Powod: 'raszujesz'
Admin: ARCTIC WARFARCE POLICE

Natomiast Tutaj macie wycinke z konsoli

[Arena] Pojedynek trwal: 21.6sek
[Arena] Arena: [2] Przeciwnik: [ARCTIC WARFARE POLICE

Wcale nie zraszowałem, przeciwnik nie pokazywal sie do około 16s, więc poszedłem w strone jego respa. Była gdzies 19s zatrzymałem się w połowie, bo on sie wychylił po czym mnie zabił, wiec dostałem niesłusznego bana ponieważ nawet i musze sobie teraz czekać 30 minutek :> praktycznie za nic.
Najlepsze w tym jest to , że ci co kampią , spamują HE na starcie od razu i raszują to NIEKTÓRZY admini w ogóle nie reagują , tylko jesli ich sie zraszuje , lub nawet jeśli sie nie zraszuje tylko jak sie podpadnie , powtarzam NIEKTÓRZY :) proszę to ogarnąć

Edytowane przez TheOzzfan_95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygaduj mi tu głupot, że admini nie reagują, gdy ktoś rushuje lub rzuca HE po 10s. Czasami pewnych rzeczy nie zauważamy, ale to nie znaczy, że nie reagujemy lub banujemy tylko tych graczy , którzy nam podpadli. Co do Twojego bana, admin ma prawo się pomylić gdyż nie jest nieomylny. Poczekam na wypowiedź Arctica.

Edytowane przez TheOzzfan_95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin tez gracz. Jezeli zabijasz kogos, to grasz kolejna runde. Jezeli zostajesz zabity, to patrzysz na innych. Gram w miare ok i rzadko mam okazje patrzec na innych, musze manualnie wejsc sobie na spekta i popatrzec jak ktos mi na u@ pisze. Jak gram to nie widze, ze ktos kampi, ktos raszuje, ktos rzuca he przed 10s, jestem skupiony tylko na moim przeciwniku i ewentualnych wiadomosciach na u@. Jezeli widzisz, ze ktos robi cos niezgodnego z regulaminem, to pisz od razu u@, nie na zwyklym czacie, nie przez mikro, lecz wlasnie przez u@. Gdy ktos mi cos zglosi, to od razu wchodze na spekta. Nie jestem wszechwidzaca osoba, ani jasnowidzem. Prosze o wyrozumialosc.

Co do bana.. Krzysiu, pisalem wiele ostrzezen na y@ jeszcze nawet mape wczesniej, gdy troche jednak raszowales momentami (widzialem na spekcie) i tym razem naprawde blisko mnie podszedles. Wierze, ze wycinek, ktory wstawiles, z 21 sekundami jest prawidziwy. Sam sie troche podpalilem, gdyz czytalem pierwotna wersje regulaminu arenek i pozniej juz nie zagladalem, a zostal on ostatnio zmieniony i ten czas, kiedy nie mozna raszowac zmienil sie z 25 sekund na 15, takze jest to moje niedopatrzenie i moj blad, ze Cie zbanowalem, takze przepraszam. Kazdy je czasami popelnia. Ban juz pewnie wygasl, wiec wracaj do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.