Skocz do zawartości

vezovi


vezovi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Vezovi
Admin, który dał ci bana: V0N0M$
Powód Bana: cheater
Dowód w postaci dema/screena: nie zrobiono
Data, Godzina otrzymania bana: 27.08.2017
Twoje IP/SteamID: STEAM_0 : 1 : 34242046 / 91.229.85.49
Komentarz: Czekam na wyjaśnienia i rozpisanie dema.
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin V0N0M$.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Vezovi
[AMXBans] Reason : ' Cheater '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 34242046 '
[AMXBans] Your IP : ' 91.229.85.49 '
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest demko :[url]http://www13.zippyshare.com/v/WytggzZa/file.html[/url]
8:20 - idealnie w głowę celuje +/-
9:46 - te przeskoki na tego na gali i na drugiego na midzie są dziwne +/-
18:56 - przeskok z jednego na drugiego? +

Edytowane przez V0N0M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:20- "idealnie na głowę celuje" a gdzie mam celować, po nogach? Słyszałem, że biegnie to się wcelowałem. Na dodatek nie trafiłem...
9:46- co w tym dziwnego? Grając testuje sobie pamięć mięśniową do flickshotów, a że mieliśmy krytą galę i długą, to czułem, że wyjdzie ze środka.
18:56- obejrzałeś demo w 1/4? Bo pierwszy odruch nawet na ciało nie ląduje, tylko obok gracza, tego po lewej, jak i prawej.
Naciągane jak cholera. Wszystko na słuch, akcja gdzie madzia płacze, że "no tak oczywiście", było słychać jak 2-3 razy tupnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vezovi nie interesuje nam co Ty masz do powiedzenia, prześledzimy Twoje demo i będziesz wiedział co i jak :)

P.S. Winny się tłumaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinno interesować, z resztą, mam prawo do obrony. Nie tłumaczę siebie, tylko V0N0M$'owi akcje, które są oczywiste, a on widzi w nich coś podejrzanego. Czekam na UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:20 - Usłyszał go , normalnie celował na wysokości głowy , moim zdaniem nic specjalnego.
9:35 -/+ No recoil?
9:46 + Nienaturalny ruch myszką , wykonany dwa razy z rzędu , za pierwszym razem widać jak nacelowuje na tors ,a następnie w ułamek sekundy bardzo nienaturalnie na głowę teammate'a , za drugim razem prosto na głowę , jak dla mnie aimlock.
14:16 + Fajny przeskok - coś widzę , że czasami ci ten aimlock szwankuje.
18:56 -/+
Ogólnie powiem tak , jak dla mnie gracz ma aimlocka , te przeskoki celownika widywałem podczas całego demka mnóstwo. Dla mnie brak UB. Poczekamy na Solarisa.

Edytowane przez WhiteMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:35 - no recoil? Jedna akcja i to ma być dowód na no recoil? Słyszałeś o takim czymś jak kontrola full auto i zlagowane hltv?
9:46- no tak, jak naceluje swojemu na głowę, to od razu aimlock, dobrzy gracze nie istnieją.
14:16- aimlock ale nie trafiam nawet pierwszym strzałem w gościa? Wyszedłem z prefirem na skrzynkę, za którą często ktoś kampi... Ludzie, umiecie grać w tę grę choć trochę? "szwankuje" bo może po prostu go nie ma? boże... krew mnie zalewa jak coś takiego czytam.
Polecam oglądać akcje w spowolnieniu 1/4, wszystko widać.

Tak dla ciekawych moje demo z innego serwa, na którym też rzekomo miałem "aimbota", temat z blacklisted. [url]http://forum.blacklisted.pl/index.php/topic/23636-0134242046-vezovi/[/url]

Edytowane przez vezovi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:35 Kontrola full auto? Weź mnie nie rozśmieszaj , polecam oglądać w 1/2 lub 1/4.
9:46 Z taką dokładnością? 2 razy z rzędu? Stary coś mi się w to nie chce wierzyć.
14:16 A mnie krew zalewa jak koleś gra na aimlocku i się jeszcze wymądrza. Przypatrz się uważnie , mi nie chodzi o gościa na którego wyszedłeś na gale , przy wchodzeniu na gale widać jak ci celownik skacze idealnie na model gościa , który stoi na bombsite A (za dwoma ścianami) , oddajesz kilka strzałów , a potem cofasz celownik jak gdyby nigdy nic na gościa , który stał na gali. Z tego się nie wytłumaczysz.

Edytowane przez WhiteMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK, kontrola full auto, oglądałeś kiedykolwiek zawodowych graczy albo poradniki jak kontrolować full auto? To obejrzyj, dla ciebie pewnie każdy z nich ma no recoil XD Z resztą, pytam po raz kolejny, po JEDNEJ akcji oskarżasz mnie o no recoil? Zastanów się gościu 2x zanim coś napiszesz.

TAK, z taką dokładnością, mogę nagrać Ci demo jak coś takiego robię na pustym serwie, żaden problem. To nazywa się po prostu skill i wyćwiczona pamięć mięśniowa. Polecam obejrzeć streamy "Screama". Zobaczysz na własne oczy, co to znaczy flickshot, niedowiarku.

Nie no, skądś ty się urwał? Czytasz ze zrozumieniem? Jak wbiegam na galę i chcę celownikiem namierzyć z prefirem na miejsce, które jest za ścianą to nie ma bata, żeby nie nacelować przypadkiem na model przez ścianę. Celowałem na miejsce za skrzynką, bo spodziewałem się tam kampera. Kolejny raz jedna akcja i dla ciebie to aimlock xD
Według twojej dedukcji odpalam sobie aimlocka i no recoil 3x w ciągu całej gry... To ma sens.

PS. 15:57- strzelam w gościa full auto w plecy i nie mogę trafić, bo akurat nie udało się go skontrolować. Ale tak, no recoil jak się patrzy.

Edytowane przez vezovi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.