Skocz do zawartości

vezovi odwołanie


vezovi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, specjalnie dla was nagrałem szybkie 2 rundy na randomowym serwie, gdzie "aimlockuje" na ściany.
[url]http://www28.zippyshare.com/v/VPKzBOb4/file.html[/url]
I antyrozpiska:
9:35 już coś pisałem na ten temat, i od kiedy tłumik zmniejsza rozrzut?
9:46 również tłumaczyłem
10:00 oj, a gdzie ma lecieć skoro strzela do mnie z piachu? Szybka reakcja myszką...
10:10 kolejny raz obejrzyj w 1/4, nie trafiłem pierwszym ruchem na model, tylko 0.5 cm obok, potem poprawka i znowu nad głową? Tak zachowuje się cheat?
15:10 i co z tego, że leci na środek? a gdzie ma lecieć? spodziewałem się gdzieś w tej okolicy (nawet specjalnie sprawdziłem prawą stronę), nawet na model celownik nie poszedł, tylko sprawdzałem ciemnie...
18:35 wcelowałem się w środek schodów, żeby mieć najbliżej do lewej i prawej strony, oczywiste chyba?
18:56 obejrzałeś w 1/4 mistrzu? Opisywałem już, że nawet po machnięciu myszką celownik na model nie poszedł, musiałem docelować...
15:50 Odwróciłem się szybko i przetrzymałem na ułamek sekundy, bo nie wiedziałem gdzie iść, az dopiero moi powiedzieli o długiej. Ale tak, na pewno aimlock przez pół mapy, który nawet nie był na model... Wyśmiewam, bo to jakieś brednie, raz czy dwa uda mi się ładniego flickshota strzelić, czy dobrze skontrolować full auto i dla was to już wielki cheater.
Mam dość użerania się z niedoświadczonymi administratorami, którzy w dobrej grze widzą cheaty, będzie trzeba to demo poleci na BLa.
Oraz sprawa z poprzedniego serwera również z bla: [url]http://forum.blacklisted.pl/index.php/topic/23636-0134242046-vezovi/[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzą nas twoje dawne akcje , nas obchodzi to co robiłeś u nas. Decyzji Solarisa nikt nie będzie podważał. Brak UB.

/zamek

Edytowane przez WhiteMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.