Skocz do zawartości

żałosne


Wieszak

Rekomendowane odpowiedzi

nick podczas gry: Wieszak
Admin, który dał ci bana: freez
Powód bana: [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?4223-skarga&p=22194#post22194[/url] <-- powód bana
Dowód w postaci dema/screena: up
Data, godzina otrzymania bana: ok. 22:30 01.09.2017
Twoje ip/steamid: 83.29.210.247
Komentarz: Bez komentarza
Wydruk z konsoli: [url]http://banysb.cs-luzownia.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:194862860&advType=steamid&Submit[/url] <-- to?

Nie pozdrawiam
Wieszak

Skrócenie bana do 1 dnia jest według mnie nadal zbyt surową karą jak na zaistniałe okoliczności, ponieważ nie była to rażąca obraza, a gracz,który został obrażony sprowokował mnie oraz innych graczy swoim zachowaniem :) wnoszę o ponowne rozpatrzenie sytuacji c: Jeśli tak upracie twierdzicie, że obraza była słuszna zapraszam wejść na server i podpytać graczy (tak wiem jest taryfikator )

[B][COLOR="#FF0000"]Post pod postem bez użycia edycji pierwszego będą karane warnami - ostrzeżenie słowne. [Privo][/COLOR][/B]

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie uprawnia Cię do szydzenia, ukrywania ironicznych podtekstów, spamu i nakręcania :) Mam nadzieję że nie będziesz miał mi tego za złe, wierzę, że przyda Ci się chwila odpoczynku, martwię się o Twój stan zdrowia psychicznego a 1 dzień odpoczynku, przerwy i relaksu pomoże Ci odbudować spokój mentalny :)

Sprawa wyjaśniona, jeśli masz wątpliwości swoje pytania kieruj do OP Alusia.

Pozdrawiam i zamykam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.