Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Problem


krzesław

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wszedłem na serwer pierwszy raz po resecie i wszystko mi się zacina, klatkuje, brakuje płynności itp. Ktoś wie jak to rozwiązać?
PS. Nie, to nie jest wina kompa albo internetu.

Edit: CS usunięty i zainstalowany na nowo, problem pozostał...
Może to kogoś naprowadzi, jak wchodzę na jakiś inny serwer cs go mod to wywala mnie do pulpitu i wyskakuje mi błąd "Texture Overflow: MAX_GLTEXTURES"

Edytowane przez krzesław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset cs'a nie pomógł, inne serwery działają normalnie a po wejściu na nasz serwer wszystko trafia jasny ch... i inne serwery(losowo wybierane z listy) zacinają się tak samo jak i ten... Nie mam pojęcia o co tu K**** chodzi, czas się wieszać.:p Po resecie, mój cs musi pobierać coś szkodliwego co wpływa na jego działanie, nie wiem jak to nazwać inaczej, przynajmniej tak mi się wydaje.

Edytowane przez krzesław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba stoi, bo ja już wszystko myślałem ;D a jakbyś odinstalował CS, wszedł w folder ze steam i usunął całą zawartość HalfLife ręcznie, a później jeszcze raz pobrał i zainstalował ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem cs i Half Life, po tym zainstalowałec cs i brakowało HL, który steam mi pobrał poprzez spójność plików w steam. Po zainstalowaniu tych wszystkich rzeczy, problem się powtórzył.

PS. Przez reset serwer chyba umarł, wchodzę na non steam żeby sobie coś postrzelać i nikogo nie ma :(

Edytowane przez krzesław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tematu nie zamykajcie, żeby nie trzeba było zakładać za dwa dni nowego ;)
A jest możliwość ściągnięcia jakiegoś cs'a i podpięcia go ze steamem? Nie śmiać się bo się nie znam na tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez strasznie klatkuje przez pierwsze kilka rund po pierwszym wejsciu na gre. Jednak po czasie przechodzi i cs działa płynnie. Spróbuj zagrać kilka rund na siłe moze sie polepszy :D
Możesz rowniez spróbować podnieść liczbe fps. Te klatkowanie to właśnie nagłe spadki fps i one są powodem :/ Jakby co chętnie pomoge w podniesieniu liczby fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzesław']Tylko tematu nie zamykajcie, żeby nie trzeba było zakładać za dwa dni nowego ;)
A jest możliwość ściągnięcia jakiegoś cs'a i podpięcia go ze steamem? Nie śmiać się bo się nie znam na tym :P[/QUOTE]

Możesz ściągnąć ns i po prostu dodać jako 'gry spoza steam'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś był podobny problem na jakiś innym serwerze z GO MOD ale to olałem i zmieniłem serwer. Może problem leży po stronie tego modu? Bo inne serwery działają normalnie nawet te z go modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Kobieta
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.