Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Brawo wy :)


666Apostol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: 666Apostol

Godzina, data zdarzenia: 11-09-2017 godzina ok. 18

Mapa: DD2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: masz kose?

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Brak

Opis sytuacji: Jak dla mnie to jest śmiech na sali, gralismy na serwerze wszedl owy gracz na serwer , na poczatku gral calkiem normalnie , ale jak wszyscy wyszli z serwera to sie po prostu odpalil , za kazdym jednym razem jak juz tylko bylem w jego polu widocznosci dostawalem banie :D (nawet kampiąc na kosie z IV poziomem)

Dowody, świadkowie zdarzenia: W sumie to wrzucilbym wam demko , ale oczywiscie link do hltv jest z innego BF4.... a jak wczesniej napisalem , nikogo na serwie nie bylo/ tzn byl gosc na specu , ale nie ma raczej tutaj konta , wiec pewnie nie potwierdzi tego tu...

 

Ps. Chcialem go zbanic , ale nie dalo rady , wiec stwierdzam ze to ktos z wyzszej administracji/opiekun serwera... Wiec to tym bardziej wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez demka IP/sidu nic nie poradzimy. Nastepnym razem napisz do admina lub kogoś wyżej by wszedł na serwer i zrobił porządek (nawet na sb). Hltv pozostawiam bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz w konsole amx_who i widzisz kto ma admina. zero steam id i nic takiego. ostatnio tez mialem problem z banowaniem typa, jakies lepsze haxy które to blokują. sposob na takiego klienta jest banalny, bo da sie go kickowac. wiec siedzisz i kickujesz az sie znudzi. Tylko z tego co widze to nie masz admina, wez sie sprecyzuj moze o co ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz w konsole amx_who i widzisz kto ma admina. zero steam id i nic takiego. ostatnio tez mialem problem z banowaniem typa, jakies lepsze haxy które to blokują. sposob na takiego klienta jest banalny, bo da sie go kickowac. wiec siedzisz i kickujesz az sie znudzi. Tylko z tego co widze to nie masz admina, wez sie sprecyzuj moze o co ci chodzi...

 

Właśnie o to chodzi , ze nie dało rady go ani zbanowac , ani kickowac... jak wchodzisz w menu admina i dajesz zbanuj gracza: to byla przy jego nazwie "*" taka gwiazdka , wiec to po prsotu ktos z flagą a albo z jakąś tam inna nie pamietam... a z tego co wiem wszystkie flagi mają administratorzy/opiekunowie serwera.... wiec troche żenada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz adma a nie masz kolorku? :) czity też potrafią miec gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz adma a nie masz kolorku? :) czity też potrafią miec gwiazdki

 

 

Mam , mam admina , zostal mi jeszcze jak ten serwer byl Franka... no to ok w takim razie nastepnym razem wezme ip

Tylko to tez troche podejrzane bo vip'a tez mial....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apostol dodam ci dziś admina na forum i flagi przez bansa, napisz do pozostałych adminów żeby też się tu zgłosili.

Edytowane przez NWN_LUZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, chyba wyjaśnione.

 

P.s brak dowodów, istnieje coś takiego jak konsola i nagrywanie demek, nikt nie będzie za Ciebie nagrywał i szukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Kobieta
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.