Skocz do zawartości

[UB ✔] BAN


Zeus

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: KINDER MAFIA| HADES
MAPA: DD2
DATA: 24.09.2017
POWÓD: AIMBOT + WH
KOMENTARZ: NIE SŁUSZNIE GO DOSTAŁEM , ADMIN STWIERZIŁ ,ŻE LATA MI CELOWNIK
LINK DO BANA: 
Szczegóły bana page.png
Nick KINDER MAFIA | H.A.D.E.S
SteamID STEAM_1:0:590536060
SteamCommunity ID 76561199141337848
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wallhack + Aimbot
Wykonano 24.09.2017 - 18:27:18
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Fabro (Fabro)
Zbanowany na [ONLY DD2]Cs-LUZownia.pl[ASYSTY/FREE |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|/GOLD&SUPER |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|] (de_du
Wszystkie wygasłe bany 5

WYCINEK Z KONSOLI:

21981982_1199981400145691_547055034_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten spam tematami to na forum powinieneś jeszcze bana wyłapać ! 

Zacofany jakiś jesteś? Nie potrafisz zrobić prostego "kopiuj/wklej"? :/

 

Czekamy na admina, ma 48h na rozpisanie demka ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:02 - polecam 1/4 i zobaczycei jak ladnie celownik skoczyl
4:29 - Dziewne ze wiedziales ze tam jeszcze bedzie, kroki było słychac tylko twoje. Patrzylem na ta akcje 5x w tepie 1/4, celowales caly czas po nim i 3 strzal trafil
4:53 - ładnie leciales celownikiem po teksturach, byłes cały czas w niego wycelowany.
5:50 - tutaj sie zaczynają dymy, latanie celownika jak uchodźca po niemczech. W 1 akcji widac jak ci ładnie celowniczek skacze po cialach, szczegolnie głowkaach. Nagle dostal ataku adhd?
6:00 - Poraz kolejcy celownik dostał choroby sierocej

 

 

Wszystkie akcje ogladalem po 4-5 razy. Jestem pewny ze gracz nie gra czysto. Widac po tym jak gra, wchodzi czy wychodzi z roznych miejsc. Zbyt pewnie, i wie co sie dzieje wszedzie. Żadne słuchawki nie są w stanie tego wszystkiego ogarnac (slyszec co jest na całej mapie). Celownik tez choroby sierocej dostaje, skacze jak jakiś bajerant z psychiatryka. Rozrzut AK nie robi takich skoków ze jest wycelowany na dół a nagle znajdujesie na glowie przeciwnika i perfidny hedzik ze skokiem celownika - nienaturalnym.

 

Demko wziąłem z hltv ze wzgledu na to ze moje jest krotkie i nie ma tych wszystkich akcji - bardziej skupialem sie na innym graczu

 

Download: http://d1.hltv.org.pl/srv40738/HLTV-1709241822-de_dust2.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić :D Jak dostanę ostrzeżenie to płakać nie będę :D

2:02 - takie przeskoki to nawet ja czasami robię xD

4:29 - no raczej każdy by tam strzelał żeby się upewnić czy już sobie poszedł czy nie

4:53 - tu  nic dziwnego nie widzę 

5:50 - nie raz widziałam nawet u Vonoma na przykład takie "przeskoki" w ak. To jest przez małe lagi :D 

6:00 - jeśli o ten przeskok na głowę Ci chodzi to to też jest normalne według mnie

 

Edytowane przez Madziaa<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:02 - Powiem tak celownik mu skoczył.
4:29 - Dziwne ze wiedziales ze tam jeszcze bedzie, kroki było słychac tylko twoje, tutaj widać wspomagacz w postać wallchacka celowal caly czas po nim i 3 strzal trafil
4:53 - Mierzenie przez tekstury i wcelowny w typa .
5:50 - Co mogę powiedzieć o tej sytuacji przeskok jest na głowę .
6:00 - Celownik skacze prosto na głowę .

Oglądnołem ta akcje kilka razy na spokojnie i przeanalizowałem , celowales caly czas po modelu terorysty  i za chyba trzecim strzałem  zbanowny gracz trafił.

Powiem szczerze tak , ten gracz grał po prostu za pewnie, i patrzyłem jak mu celownik lata ,dzwine akcje , z respa tt też za pewnie wychodził .
Po krótce wyraziłem swoją opinie jak dla mnie gracz  nie powinien  dostać UB.
Pozdrawiam Biały.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest najlepszy przykład na dowód. HLTV ma opóźnienia w zapisie zależne z wielu czynników.  Zostawiam tą sprawę lepszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snickers jeśli będzie potrzeba mogę dać moje demo, ale. Mówię jest ogólnie tylko jedna akcja (ostatnia) skupialem się na innym graczu wtedy 

 

Sory za jakość pisania, piszę z telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HLTV nie jest dowodem w ocenianiu aibota. Dlatego na podstawie demka zamieszczonego należy się unban. Jeśli Fabro chcesz, wrzuć swoje demko i wówczas je opisz. Zamykam - proszę dać mu unbana bo ja właśnie zaczynam spotkanie w robocie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

POWÓD:  Werdykt UB ✔ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.