Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Powracam ;) <3


Average.`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

Tak więc jak tytuł mówił powracam na tak zwane ,,Stare Śmieci ".

Jest mi bardzo miło wrócić na tą sieć serwerów po tej 3 miesięcznej przerwie, która była z powodowana bycia młodym , głupim i zakochanym :/

Piszę ten temat , ponieważ widzę tu osoby których nie znam a osoby nie znają mnie więc miło było by się przedstawić tym nowym dla których ja będę nowy :)

Oczywiście są też tu takie osoby które mnie już znają ale cóż poznają jeszcze raz :x

 Jestem Paweł.

Mieszkam z rodzicami 9_9

Uczęszczam do 2 Klasy Technikum o Kierunku Technik Logistyk ( Klasa Mundurowa ) 

Aktualnie mieszkam na Dolnym Śląsku - Kotlina Kłodzka - "Metropolia" Kudowa-Zdrój 

Interesuje się dość sporo Ciągnikami Siodłowymi ( Tiry jak by ktoś nie wiedział ) i również spedycja , że tak się wyrażę jest to mój taki konik w głowie 

Lubię spędzać wolny czas z przyjaciółmi tymi w życiu i tymi na tej wspaniałej sieci :D

Oczywiście lubię piłkę nożna , siatkówkę jak i koszykówkę oczywiście nie jestem jakimś zagorzałym kibicem któreś z drużyn.

Jak na klasę mundurową też często czas spędzam na siłowni w końcu masa i rzeźba musi być :P

Gram na serwerze Multi Arena v1 oczywiście ubolewam bardzo nad go modem ale cóż lepszy rydz niż nic ;)

 Bardzo chętnie tu wracam mam nadzieje , że miło będzie się "współpracowało"  tak jak to było kilka miesięcy temu oczywiście wszystko z czasem -_-

 Tak więc co by tu tyle gadać Cześć i do zobaczenia na serwerach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave dużo fajniejsze przywitanie niż za pierwszym razem, nie wiem dlaczego ale myślę że Pawły są super ? 

Myślisz że w przyszłości będziesz TIRówkiem? 

 

Powodzenia, tak blisko mieszkasz a zarazem tak daleko ? może kiedyś jakieś piwko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator
2 minuty temu, SNICKERS napisał:

Ave dużo fajniejsze przywitanie niż za pierwszym razem, nie wiem dlaczego ale myślę że Pawły są super ? 

Myślisz że w przyszłości będziesz TIRówkiem? 

 

Powodzenia, tak blisko mieszkasz a zarazem tak daleko ? może kiedyś jakieś piwko? 

No wiesz rozwijam się , Operatorem ciągnika siodłowego jak najbardziej bym chciał . Piwko jak zrobię prawko to napewno się coś wykmini w końcu mam rodzinę w Wrocławiu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ave #rage napisał:

Piwko jak zrobię prawko to napewno się coś wykmini w końcu mam rodzinę w Wrocławiu

 

 Ale ja nie mieszkam we Wrocławiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator
3 minuty temu, SNICKERS napisał:

 Ale ja nie mieszkam we Wrocławiu :)

Ale gdzieś w okolicach o ile dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ave #rage napisał:

Ale gdzieś w okolicach o ile dobrze pamiętam

Z okolic Dzierżoniowa więc do Kłodzka mam jakieś 20-30 min:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.