Skocz do zawartości

Wywiad z TheOzzfan_95


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Ja-Biały

TheOzzfan_95

 

 

 

Ja- Cześć, mógłbym Ci zająć sekundkę i przeprowadzić wywiadzik? 
TheOzzfan_95 - Proszę bardzo! Zamieniam się w słuch. :)
Ja- A więc zaczynajmy. Przedstaw się nam. Ile masz lat, imię, gdzie mieszkasz?
TheOzzfan_95 - Matka ma ochrzciła mnie nadając imię Martyna. Rocznik '95 (NAJLEPSZY!) Aktualnie mieszkam za zachodnią granicą - Bawaria.
Ja- Czemu akurat mieszkasz w Niemczech, przecież Polska to piekny kraj? :D
TheOzzfan_95 - Wyjechałam "za głosem serca" - jak to się mówi. Moja druga połóka mieszka tutaj już parę ładnych lat. Tak wyszło.
A myśląc bardziej ekonomicznie, to Polska się zwyczajnie nie opłaca. Nie ma co pół życia zębów w ścianę wbijać, żeby sobie odłożyć na auto czy dom. :D
Ja-  Oczwiście. Dobrze Cię rozumiem, sam parę lat mieszkałem w Holandi. Przejdzimy na właściwy tor, jak trafiłaś na luzownię?
TheOzzfan_95 - Na LUZownię trafiłam jakoś przypadkiem. Długi czas grałam na NS i pewnego dnia wygooglałam po prostu najlepszy serwer 4fun w PL. :D Z czasem poznałam administrację i jakoś tak poszło.
Ja- Rozumiem. Jakie masz zainteresowania?
TheOzzfan_95 - Dawniej fotografia amatorsko, ale jakoś przeminęło z wiatrem. Lubię dobry kryminał czy to na ekranie, czy  na papierze. Wycieczki piesze i rowerowe. Gierki na PS4 i PC.
Ja- Rozumiem, a ogólnie to masz jakąś ulubioną muzyczke czy wszystko po kolei jak leci ? :D
TheOzzfan_95 - Ulubiona to taka, której NIKT na sieci nie słucha. Zainteresowanym mogę podesłać linki xD A z tego, czego słuchacie Wy, to jakiś dubstep, trap i ten cały popowy szajsik też lubię. Byle nie Disco-Polo,
Ja- Oczywiście, że możesz czasem coś podesłać :D
TheOzzfan_95 - Mogę do wywiadu wkleić ze dwie czy trzy? :D
Ulubiony Ozzy:

Uroczy Tony:

I coś wydające się jak sprzed epoki kamienia łupanego:

Ja- Jak oceniasz forum?

TheOzzfan_95 - Forum wizualnie - 5/5, pod względem aktywności - 3/5.
Ja - Lubisz mnie? :D
TheOzzfan_95 - Tak. :D
Ja - Słyszałem że jestem alvaro - to prawda? :D  Co o tym sądzisz? xD
TheOzzfan_95 - Jeszcze się o tym nie przekonałam. :D Ale czy wolałbyś być nie zauważalny?
Ja - Raczej tak haha :D, okej przeszliśmy do mnie a ja tu przeprowadzam wywiad z Tobą :D
TheOzzfan_95 - Oj tam.:D
Ja - Jakbyś została sama na bezludnej wyspie to co byś zrobiła xD
TheOzzfan_95 - Bez makaronu, to chyba zgon. :<
Ja - To aż tak? :D
TheOzzfan_95 - Aż tak! W ogóle uwielbiam gotować.
Ja - Czyli byśmi coś ugotowała czasem haha xD
TheOzzfan_95 - Zapraszam serdecznie. :D Teraz uczę się niemieckiej kuchni - idealna do niemieckiego piwa. :D
Ja - O to super bo piwko lubię :P
TheOzzfan_95 - Skoro lubisz napój Bogów, to koniecznie musisz zawitać na Bawarię i WIESN!, Zresztą tutaj się ciągle pije. Od rana do wieczora ^^
Ja - Zobaczymy jak to będzie :D , ale lepiej nie bo alkoholikiem zostane xf
TheOzzfan_95 - Ja przez ponad rok się nie stoczyłam, więc nie jest źle. :D
Ja - To niezle balangi tam :D
TheOzzfan_95 - Inna mentalność, to można sobie pozwolić na więcej alkoholu i nikomu na tym punkcie palma nie odbija. :D
Ja -Jakie autka lubisz , pewnie szybkie :D
TheOzzfan_95 - A tu Cię zaskoczę. Grunt to wygoda, ale to chyba wzięło mi się z tych długich podróży. Jednak do domu rodzinnego mam ponad 800km. Aktualnie wożę się Mercedesem klasy R. :D
Ja - oohoohhooho jakie autko xD , ja mam starą audice a4 :D
TheOzzfan_95 - Miałam okazję jeździć, takie 6/10 xD
Ja - Ja tam nie narzekam xD
TheOzzfan_95 - Myślę, że starczy, bo nikomu nie będzie się chciało czytać wypracowania na 250 słów. :D
Ja - Krótko i konkretnie mam nadzieję że było fajnie bo to mój pierwszy wywiadzik Big Grin 
Dziękuję Ci koleżanko za fajną rozmowę i że dałaś się poznać. 
TheOzzfan_95 - Również dziękuję, było sympatycznie. Do następnego! :3

 

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania wywiadu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Super wywiad! Serdecznie pozdrawia was najwspanialszy, najmądrzejszy, najprzystojniejszy i co prawda NAJSKROMNIEJSZY człowiek na tej sieci, czyli oczywiście JA! xDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.