Skocz do zawartości

[BAN ✘] vegeta


vegeta

Rekomendowane odpowiedzi

Vegeta

de_dust2002

12.10.17

obraza admina

prosze o unbana ktorego dostalem za obraze admina slowami na chuj mnie kikujesz za 4s afk skoro gram caly czas aze odpisywalem na messengerze to nie powod zeby bo 4 sekundach dawac bana tym bardziej ze byla koncowka mapy

BUILD 921 SERVER (0 CRC)
Server # 15
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin -KILL-***-.
[AMXBans] There are 6 days , 7 hours , 21 minutes and 44 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Vegeta
[AMXBans] Reason : ' obraza admina '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1668017162 '
[AMXBans] Your IP : ' 217.99.252.128 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check you

 

ps przepraszam za chwile zagotowania sie ale kazdy jest tylko czlowiekiem i kazdemu sie zdarza

vegetavwx2014_928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie słowa na tydzień? :/ Ee no bez przesady :/. Moim zdaniem skrócić, ale poczekamy na Pana który banowal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie nie dość ze powyzywał od pedałów za to ze dostał kic to jeszcze masz czelność pisać odwołanie .Kultury ci kolego brakuje. 

Tak pisałeś to co piszesz i [  co za pojebane pedały mnie kikują  }  .POZDRAWIAM.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam podpuscilem kiila zeby go zbanowal.  za takie slowa na tydzien? pozdwol ze CI cos wyjasnie:

admin est graczem, gra sobie i zabija, ginie. w momencie kiedy ginie wlacza sie spectator mode. skąd on ma wiedziec ze jestes 4 sekundy afk czy 120? dostajesz kicka. wracasz na serwer. zamiast powiedziec "ej no bez przesady podpinalem tylko kabel, ty nadgorliwy adminie poluzuj lejce" to wjezdzasz z tekstem "pedale co mnie kickujesz".   dostajesz bana na tydzien.  przychodzisz tutaj i zakladasz konto tylko po to zeby zlozyc skarge i zrobiles ladną miniaturkę xD.  tydzien jest git jak dla mnie. chociaz nie powiem obrazek  fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Matuzalem zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

POWÓD:  Werdykt BAN ✘ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.